Wpis z mikrobloga

a tak serio to niestety w tej sprawie nie ma zadnego zwyciezcy. rozni ludzie pogineli z wlasnej glupoty. jakis nastolatek musi spedzic reszte zycia ze swiadomoscia ze musial odebrac je komus innemu. politykierzy beda robic na tym wydarzeniu kariery. dzicz podpalajaca miasta nadal bedzie ja podpalac. a prokurator-debil ktory podczas rozprawy pytal kyle-a o to ile wbil fragow w call of duty ... niestety nadal bedzie mial prace. dobranoc.
@BrzydkiBurak: świry na temat prawa do posiadania broni wygrali. Ale to cale #!$%@? łażenie po mieście w nocy w trakcie protestów, krzycząc, ze jest się medykiem (typek ma jakiś #!$%@? staż w straży a nie jest medykiem) z ar15 to jest taka typowa 'murica, ze tylko gnić z tego.

Dobrze, ze wyszedł ale starą to mu powinni na oddział zamknięty wysłać bo zagraża ludziom wychowując tak dziecko.
@FrancescoCerezarez: ja mówię z perspektywy organizacji zdrowego społeczeństwa, myślę systemowo tutaj. No nie chciałbym, zeby nawet w przypadku rozwalania miasta samozwańczy obrońcy w wieku kilkunastu lat byli odpowiedni do reagowania. To porażka rodziców według mnie. Szczególnie w ten sposób jak on, pisałem co robił.

Ale oczywiście miał prawo do obrony jak już go zaatakowano i jest niewinny morderstwa.





@iAmTS: w pełni się z tobą zgadzam.
też tak widze i odbieram tego chłopaka.
ale i również się cieszę, że go nie skazali.
wyrok cieszy, zwłaszcza w kontekście tego co się wtedy tam #!$%@?ło.
moim zdaniem to nie porazka rodzicow kyle-a tylko lokalnych sluzb ktore pozostawily mieszkancow samych sobie. plus politykow ktorzy widzieli plonace miasto i odmawiali prosb wezwania gwardii narodowej. i na deser wina ludzkich-smieci ktorzy siedzac przed monitorami dopingowali podpalaczy zlodziei i w/w politykow.


@BrzydkiBurak: i tu też sie zgodzę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no, starczy tego lizania po fiutach. swoje skomentowałem. xD
@dos_badass: no ale też byłoby mniej strzelanin w szkołach i ataków terrorystycznych, gdyby świrów było mniej :)

Nie przebijajmy się czy można mieć broń czy nie. Ja mówiłem o tym, ze tam jest duża skrajność w 'fifth amendment rights' grupach, które #!$%@? najlepiej by czołgami jeździły, które z tego wyroku są bardzo zadowolone. A nie, ze koniecznie Kyle taki był i, ze ci co bronili tam dobytku jak władza się #!$%@?ła
prokurator-debil ktory podczas rozprawy pytal kyle-a o to ile wbil fragow w call of duty


@BrzydkiBurak: że kurfa co ( _)

Tak samo jak te ciemne pixele że to kyle że on do kogoś mierzy xD
Materiałów że to samoobrona była było od cholery a oni dalej cisnęli że on specjalnie ich chciał zabić ( ͡° ͜ʖ ͡°)