Wpis z mikrobloga

Inflancja 6,8%, złoty najsłabszy od wielu lat, szpitale zapchane, kilkaset nadmiarowych śmierci dziennie, dyplomacja nie istnieje (stosunki międzynarodowe uprawia Ziobro), w szkołach odbywa się 60-70% lekcji jak dobrze pójdzie, na liczniku kar za Turów i Izbę Dyscyplinarną 210 mln zł (licznik bije), w sądach burdel (wyroki neo-sędziów nieuznawane międzynarodowo i do podważenia), KPO nadal zablokowany.

A prawactwo grzeje się w cieple sukcesu na miarę naszych możliwości - bohaterskiej obrony granicy przed kilkudziesięcioma (no może setką) osobami rzucającymi kamieniami, patykami, trampkiem i puszką po pomidorach Pudliszki. NBP upamiętni to wielkopomne wydarzenie okolicznościową monetą i banknotem (zupełnie nie wiem, czemu nie uczcili w ten sposób Bitwy o Empik, starcie podobnego kalibru militarnego, tylko siły bardziej wyrównane). No ale ofiary są, kilkanaście osób zmarło z wyziębienia ("Polaków cieszy każdy beżowy trup na granicy", jak mnie poinformowano), super sukces bulwo. (Tylko Merkel i Macron się złośliwie wtrącili, można było wydać więcej monet).

Grzejcie się póki możecie, duże podwyżki cen za energię za progiem.

#bekazpisu #bekazprawakow #bekaznaswszystkichbotuzyjemy #polityka
  • 22
  • Odpowiedz
@Andreth: Ja tylko przypomnę cudowne rzady Platformy,pamiętajcie o tym przy następnych wyborach, oraz kto bronił granic, a kto wpuściły wszystkich jak leci

-Afera taśmowa, która pokazała, że „państwo polskie istnieje tylko teoretycznie” a interes narodowy wyparty został interesem prywatnym biznesowo-politycznych elit.

-Afera Amber Gold – usilnie zamiatana pod dywan

-Afera reprywatyzacyjna

-Afera stoczniowa – czyli doprowadzenie polskich stoczni do upadku Afera hazardowa

-Próba doprowadzenia LOT do upadłości

-Afera autostradowa, która doprowadziła
  • Odpowiedz
Inflancja 6,8%, złoty najsłabszy od wielu lat, szpitale zapchane, kilkaset nadmiarowych śmierci dziennie, dyplomacja nie istnieje (stosunki międzynarodowe uprawia Ziobro), w szkołach odbywa się 60-70% lekcji jak dobrze pójdzie


@Andreth: A do tego lewactwo jeszcze chce nam sprawić problem z imigrantami XD
  • Odpowiedz
ograbienie Polaków ziołowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w funduszach (153 mld zł)


@JohnnyPomielony: dalej nie czytam tych bzdur. Jedno małe pytanko: wytłumacz mi jak można ukraść 153 miliardy złotych? Wiesz ile to jest pieniędzy? Nie wiesz, bo byś nie powielał tych bzdur.
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony Podniesienie wieku emerytalnego i wpuszczenie GMO to przecież pozytywne zmiany, co do kilku innych też bym się spierał. Ale ze mi się nie chce to wybrałem te w oczywisty sposób pozytywne.
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: masz zerowe pojęcie o podstawach ekonomii, nawet nie wiesz po co była ustawa o wieku emerytalnym. A wiesz w ogóle też co to było OFE, na jakich zasadach działało? Czy tylko powtarzasz retorykę PiSowska, która działa na ludzi nie mających o tym zielonego pojęcia? Każda według Ciebie "niepopularna decyzja" to rozwalanie kraju. Najlepiej to rozdawać pieniądze na prawo i lewo aby każdy był zadowolony nie myśląc jakie konsekwencje to będzie
  • Odpowiedz