Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: czyli opierasz swoje zdanie na mój temat na podstawie jednej wypowiedzi która była błędna? I do tego błędu się przyznałem. Nie zależy mi na Twojej sympatii, poklasku czy zrozumieniu. Natomiast muszę stwierdzić, że jeśli właśnie po jednej wypowiedzi mówisz, że jestem błaznem no to coś chyba nie tak jest z Tobą mordeczko.
kłamca który przyznaje się do błędu?


@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: Kłamca który kłamie. Przyznanie się do błędu gdy złapano cię na kłamstwie nie oznacza, że nie kłamałeś wcześniej. Tak jak oddanie przez złodzieja fantu który ukradł nie sprawia, że magicznie przestaje bbyć złodziejem.

m z osobą która poddała się lobotomii


@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: Skończ kłamać albo udowodnij swoje gówniane tezy. Mitomanię można leczyć. Polecam wizytę u specjalisty.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: ale znasz różnice między tym jak ktoś popełni błąd i przyznaje się do tego, a między osobą która celowo kłamie? Bo wygląda na to, że nie i to jest dość mocny dowód, że pewne ośrodki w Twoim mózgu pracują nieprawidłowo. Stąd nasuwa się wniosek o przebytej lobotomii.
ale znasz różnice między tym jak ktoś popełni błąd i przyznaje się do tego, a między osobą która celowo kłamie?


@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: Piszesz bzdury i kłamiesz to jesteś kłamcą. Ty właśnie celowo kłamiesz i to jest największa patologia u cebie.

Stąd nasuwa się wniosek o przebytej lobotomii.


@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: Urojenia się leczy a nie pielęgnuje. W Polsce nie wykonuje się lobotomii od dawien dawna. Ty w ogóle nie masz nic na poparcie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: brzydzisz się powiadasz. Bzdura to nie kłamstwo. Przyznanie się do błędu nie jest cechą kłamcy.
Lobotomia od dawna jest zakazana nie tylko w Polsce. Fakt, że nie rozumiesz przytyku w Twoją stronę jednak skłania do myślenia, że jednak zrobiono dla Ciebie wyjątek. Ewentualnie przy upadku obce ciało dostało Ci się do czaszki uszkadzając mózg. Stąd zaburzenia poznawcze
rzydzisz się powiadasz.


@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: Tak brzydzę się.

Bzdura to nie kłamstwo


@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: Bzdura to nie kłamstwo ale jeśli wiesz, że gadasz bzdury a mimo to je wypowiadasz mając na celu wprowadzenie innych w błąd to zwyczajnie kłamiesz. To właśnie jest to co robisz.

. Fakt, że nie rozumiesz przytyku w Twoją stronę jednak skłania do myślenia, że jednak zrobiono dla Ciebie wyjątek. Ewentualnie przy upadku obce ciało dostało Ci się
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: no ale teraz zauważasz to, że gwałcisz logikę? Przecież powiedziałem, że nie miałem racji. Wiec znalazłem informację na dany temat, zapoznałem się i na publicznym forum przyznałem się do błędu.
Szkoły medycznej nie kończyłem. Ale wiesz, że jak chcesz komuś ubliżyć na temat jego kondycji intelektualnej to nie musisz mieć magistra z psychiatrii czy być neurologiem?
no ale teraz zauważasz to, że gwałcisz logikę?


@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: To twoja domena.

Przecież powiedziałem, że nie miałem racji.


@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: Aha czyli wszystko spoko bo się przyznałeś do kłamstwa xD. A potem skłamałeś drugi raz tak po to by udowodnić, że nie jesteś kłamcą tylko człowiekiem godnym zaufania.

Ale wiesz, że jak chcesz komuś ubliżyć na temat jego kondycji intelektualnej to nie musisz mieć magistra z psychiatrii czy być neurologiem?


@
oj rozmowa fiuta z butem


@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: Przykro mi, że sądzisz tak źle o sobie siusiaku.

Nie rozróżniasz kłamstwa od braku wiedzy.


@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: Rozróżniam. Sęk w tym, że ty prezentujesz i to i to.

Jesteś po prostu idiotą.


@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: Jak cię matka meliniara nie wychowała to może daruj sobie internet.

I skoro masz w avatarze patrol Rutkowski i nie pracujesz w nim to też należy Cię uznać za klamce


@
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: od matki to się Pan odpieprz, bo i sam Rutkowski nie pomoże. Co do tekstu o Rutkowskim to tak właśnie wygląda dyskusja z Tobą. Uczepiłeś się jednego słowa i powtarzasz z uporczywością maniaka. Ot przykleiło się gówno do statku i krzyczy płyniemy.