Wpis z mikrobloga

@mimi410: Coś musiało być bo Chomik na wczorajszym livie kilkakrotnie powtarzał że był na miejscu psycholog i w każdej chwili można było z nim porozmawiać-chyba dostali przykaz, żeby tak mówić
  • Odpowiedz
@Lolinek6: dostali taki prikaz.gdzieś był czat z cipą-Lektorem i też gadał,że w trakcie programu i po uczestnicy mieli pomoc psychologa.Co ktoś z którejś z poprzednich edycji wyśmiał.Ze żadnego psychologa nie było( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bubba222: też słyszałam kilku uczestników poprzednich edycji, którzy zaprzeczali jakoby była jakakolwiek opieka psychologiczna tam zapewniona, chyba, że na wideo-połączeniach tyle tylko, że z tamtejszym wifi to raczej trudno wykonalne.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: jak wyszła ta zadyma-wiki kontra trzy szczujnie (locha,launo,algida),musieli coś prostować.wymyślili,że jakiś oświetleniowiec,kamerzysta czy inny kapciowy,kończył psychologie (dość popularne studia), to teraz chrzanią,że psycholog był na miejscu i uczestnicy mieli jego pomoc.I nie mijają się z prawdą...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rosalinea: były założenia ,był scenariusz,nakręcili,pokazali,zaczęła się robić kicha,smród się zrobił.Musieli przemontowywać,wycinać,potracili sens i wątki.I jeszcze muszą sobie do wszystkiego ideologię dorobić,wiec gadają Bóg wie ,co...stąd gdzieś tam czat z Lektorem,który WYJASNIA i TŁUMACZY,uczestnicy pouczeni,co mają gadać,co wrzucać na insta itd.
  • Odpowiedz
@bubba222: ale dużo fajniejszy byłby ten program bez zbyt wielkiej reżyserki i manipulacji ze strony produkcji, gdyby to było bardziej reality niż film fabularny. Ja wiem, że oni muszą podkręcać atmosferę , ale powinni pokazywać prawdę, bez wycinania i zbytniego manipulowania materiałem.
Uczestnicy powinni też być oceniani przez widza w takich programach, przynajmniej raz ma 10 odcinków, to "oglądacze" powinni zadecydować o być albo nie być któregoś z nich, albo jakiejś
  • Odpowiedz
@Rosalinea: jak program kręcony pół roku wcześniej to się nie da.a co do jawnej ewidentnej reżyserki-pisałem wiele razy,że tyle,co w poprzednich edycjach razem.uważam,że ekipie zwyczajnie skończyły się pomysły,stad coraz większa żenada wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz