Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike: spoko, widzę że żyjesz w swojej bańce. wypisujesz do mnie żebym cie odblokował bo ty chcesz prowadzić tylko merytoryczną dyskusję a ja się ciebie boję. na ogół nie reaguję na twoje zaczepki ale dzisiaj stwierdziłem, a uj dam mu szansę, może ma coś ciekawego do powiedzenia. ale jak widać nie potrafisz jednak w merytoryczną dyskusję, piszę do ciebie bez agresji, wykładam same fakty a ty zaczynasz już mnie atakować
  • Odpowiedz
@wataf666: weź że się już uspokój ( ͡° ͜ʖ ͡°) policz se do 10: 1...2...3...
tak się wczoraj cieszyłeś, tak intensywnie odpisywałeś w tym poscie, teraz go skasowałeś ale niestety mam screenshota ( ͡° ͜ʖ ͡°), ehhh ale dobra JUŻ! przestań bo znowu wlecisz na #czarnolisto
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: co ty opowiadasz nic nie skasowałem ciągle jest tutaj, chyba że jak zwykle zgłosiłeś mój wpis atakuje mnie ale coś nie pykło i moderacja poszła po rozum.

przestań bo znowu wlecisz na #czarnolisto


nie pierwszy, nie ostatni raz. i tak będziesz przeglądał mój profil więc bez różnicy
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: po prostu prawda jest niewygodna a tu nie są chiny. co do stalkera i hejtera to twoje namaszczenie jest tyle warte co twoje słowo. sprawdź sobie definicje tych słów zanim zaczniesz ich nadużywać.
  • Odpowiedz
@wataf666: hola hola bez przesady, proszę nie obrażać innych komentujących.
Dostajesz bana na komentowanie moich wpisów na 24h. Jutro cie odbanuje i możesz znowu zacząć. Tymczasem pisz własne wpisy na mój temat tak jak to masz w zwyczaju. Jesteś w tym najlepszy. Wierzę w ciebie 加油!
  • Odpowiedz