Wpis z mikrobloga

@eazy-e mnie boli ten mięsień co go zaznaczyłeś plus ten powyżej niego, ale taki ból jak by mi ktoś paluchy wbijał pomiędzy kość a mięsień, dodam że nie ćwiczę tylko #!$%@? w fabryce z obcęgami i wyciągam gwoździe które wcześniej wbije na CNC przez 12h 4 dni w tyg przez ostatnie 8 lat.

Jak się pozbyć tego bólu?
  • Odpowiedz
@eazy-e: Możesz mieć pozrywane i pozrastane powięzi albo pozrywane przyczepy, przyczyn jest sporo ale lekarstwo w zasadzie jedno - odpuszczenie ćwiczeń w których to czujesz bo nie przejdzie. Mnie przyspiesza takie urazy maść przeciwbólowa z dikoflenakiem. W zasadzie mam obecnie to samo tylko w lewej ręce, w której już dość dawno miałem problem ze zrastającymi powięziami. Jakby co jestem praworęczny ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@eazy-e po 1 to sprawdź jaki masz naciąg podczas skręcania, najważniejsze to około 26% wyprostu. Sprawdź też jak układaj się palce, oraz stopy szczególnie podczas wnoszenia się na wyżyny nie wiem kompletnie co tobie może być nie znam się całkowicie. Pozdrawiam serdecznie i życzę wspaniałego dnia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eazy-e: mnie tez od niedawna tylko na modlitewniku boli. Czasem ten bol jest tak otepiajacy, ze po odlozeniu ciezaru, musze chwile postac w bezruchu xd
  • Odpowiedz