Wpis z mikrobloga

@grubas_ulany: raczej po to żeby ściągnąć naiwniaków do biznesu avocadowego. Pewnie scenka odegrana.
Ktoś pomyśli że nawet taki Gapcio w to inwestuje to znaczy że to musi wypalić, a wiadomo jaka jest prawda odnośnie Gapcia, zwykły alkus bez grosza przy duszy no ale nie każdy to dostrzega.
Zresztą widać to na gniotach odkąd wrócił Marcin Ł. Wcześniej było tego mniej teraz na każdym polecam odezwać się na maila itd. Nieudolnie próbują
  • Odpowiedz
@grubas_ulany: do tego ten dzisiejszy gniot Gapcia jak wlecieć do Kambodży nie był przypadkowy.
Celowe działanie, a może ktoś się skusi.
Prezes i Gapa to są dla mnie tacy nieudacznicy że oni nawet dobrze kłamać nie potrafią.
W sumie dlatego ksywa Gapcio, osoba która niby szponci kombinuje ale tak nieudolnie że każdy wie o co chodzi.
  • Odpowiedz
@dizel81: Zdecydowanie. To gra na uwiarygodnienie piramidy. Teraz będą mamić w filmikach potencjalnych inwestorów i się wydurniać ile to nie inwestują. Następny etap, to będzie epatowanie rzekomym bogactwem (na kredyt), że stopa zwrotu jest pewna.
Mam takiego znajomka, co w krypto wszedł. Firmy już nie ma, ale w Dubaju przy szybkich furach pozował. Uwiarygadniał się, tworząc ułudę szybkiego bogactwa. Okazało się, że to było na kredyt i dziś spłukany zaczyna grać
  • Odpowiedz
@grubas_ulany: jak dla mnie gapa wygląda na niezadowolonego albo zaskoczonego gdy łysy mówi o sprzedaży tej działki. na pewno jest zmieszany. albo chciał przed widzami utrzymać to w tajemnicy albo kolejne głupie kłamstwo nayebanego łysego że aż gapciowi głupio było przytakiwać.
  • Odpowiedz
@dizel81: Każdy kto obejrzał choć kilka wysrywów gapy/ z gapą, wie, że jeśli on w coś inwestuje, są to pieniądze wyrzucone w błoto. Ale w sumie ich widownia, to idioci więksi od nich więc kto wie, kto wie.
  • Odpowiedz
  • 1
@grubas_ulany nieeee aby uwiarygodnic inwestycje w avocado. Lysy i #!$%@? wesza biznes w naganianiu inwestorow. Stworzyli pozory posiadania kasy przez gape ktory wklada w ten biznes
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.