Wpis z mikrobloga

@octave25: Jak sobie pomyślę, że ktoś to wychował, wstawał do tego w nocy #!$%@?ł się na wywiadówkach wyszarpywał sobie żyły, żeby miała co do ryja wsadzić ( o jedzenie mi chodzi) i potem z tego wyrasta takie coś, to #!$%@? jest mi po prostu po ludzku żal tych ludzi.


@Centuri0n: A moze wlasnie nikt nie wstawal i dlatego mamy co mamy?
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Hmm, ale tu nie chodzi o kolor kurtki, czy o to że się uśmiecha, tylko o fakt że ona robi sobie coś w stylu reklamy z wyjścia do lumpeksu po kurtkę "na granicę". Patrzcie ludzie jaka jestem dobra, jadę na granicę, kupuję kurtkę na granicę. I to kolejna cegiełka do tego wizerunku dobrej instagramowej samarytanki. Mieszkańcy przygranicznych miejscowości też pomagają, i to od tygodni, a nie potrzebują
  • Odpowiedz
@Obiekcja:
Ona jest tak zenujaca, taka lewaczka czasow Insta. #!$%@? sie samym popularnych tematów, typu Lewy itp. Totalna atencjuszka o naiwnym serduszku.
  • Odpowiedz
@would_an_idiot_do_that:
W sumie wykop się do tej laski dopyerdala na siłę. Wszyscy się doyebali że siedzi na instagramie czy tam tik toku ale tak naprawdę to gdzie ma niby siedzieć skoro jej cały rocznik tam siedziXD to nie te czasy że dzieciaki się zbierały pod ławką w bloku XD

Jedzie pomagać? No i dobra jej sprawa jej wola jej hajs jej czas. Jak uratuje komuś życie to chwała jej za
  • Odpowiedz
@SarahC: no ciekawe jak ona może na tej granicy pomóc komukolwiek? Będzie rzucała kostką w straż graniczną?
Raczej jej największym problemem tam będzie znalezienie gniazdka do podładowania telefonu, a nie rzeczywista pomóc komukolwiek. Celebryci pojechali pomagać, to i reszta chce się atencyjnie pod to podczepić.
  • Odpowiedz
@SarahC: mam nadzieję, że trollujesz... Co to za argument, że "jak wszyscy mają to ona też", ktoś siedzi i grozi jej śmiercią, żeby to robiła? Nie, to jest zwyczajnie proste i nie trzeba się wysilać, pozerstwo dociera do wielu osób od razu i mamy klepanko po ramionach. To wręcz słabo świadczy, wszak z prądem rzeki płyną tylko śnięte ryby.
Jedzie się zesrać, a nie pomagać, będzie przeszkadzać służbom, prowokować, szukać
  • Odpowiedz
@SarahC: nie używam powyższych i choć potrafię zrozumieć jakieś zastosowanie dla instagrama, tak tiktok jest zwyczajnie stworzony, by ludzi ogłupiać. Sam możliwe, że nieco nadużywam youtube, ale trudno się oderwać od oglądania ludzi z pasją, tworzenia czegoś z niczego, z ogromną wiedzą czy osiągnięć sportowych, niekoniecznie w znanych dziedzinach. Bo może mniej ważna platforma, ale ważniejsze jak ludzie jej używają, bo spłycić można wszystko i ludzie dobrze sobie z tym
  • Odpowiedz
@system_shock: Bardzo podoba mi się to co teraz napisałeś aczkolwiek bardzo bym prosiła żebyście tego temperowania jak to poetycko ująłeś nie zamienili w pogrom na czarownice.
  • Odpowiedz