Wpis z mikrobloga

#autopay wprowadzi automatyczne kupowanie biletu #etoll dla osobówek

Już 1.12.2021 podniosą się szlabany na A2 Konin - Stryków i A4 Wrocław - Gliwice. Nie daj się zaskoczyć e-TOLL, przygotuj się do tej zmiany z Autopay!


Co musisz wiedzieć, jak to działa, jak zapłacisz za przejazd, o co chodzi ze "śledzeniem"? Odpowiadamy na wszystkie pytania w prostej infografice. Tak, jak zapowiadaliśmy, nie zostawimy kierowców "osobówek" na lodzie.

wincyj https://www.facebook.com/autopayworld/posts/1292431974540038
BigAngryPenguin - #autopay wprowadzi automatyczne kupowanie biletu #etoll dla osobówe...

źródło: comment_1637161955DDc6UZkQ5B5SbBYdIn7d12.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@czuczer:

ale czy na całej reszcie autostrad też będzie autopay?

no tak jak napisałem, wszędzie poza kulczykowym odcinkiem A2

sprawdziłem w międzyczasie i można pobrać etoll jako apke

i dla osobówek masz tam trochę klikania i trzymania aplikacji cały czas otwartej, z tego co reklamuje autopay to oni będą sami wykrywać kiedy będziesz wjeżdżał na płatny odcinek i apka będzie mogła działać w tle
  • Odpowiedz
@BigAngryPenguin: Widze ze bedzie działał na zasadzie ułatwienia zakupu biletu (ktore mają byc na MOPach i stacjach) moze sie okazac ze bedzie drozej niz z etollem, tym bardziej ze teraz pobiera mniej o 30% na etoll
  • Odpowiedz
@prawdziwek: ciekawe czy w ogóle będą mogli podnieść cenę za sam bilet, w końcu na a1 i a4 ceny są dla wszystkich takie same. z tego co kojarzę to we flotowym rozwiązaniu sam przejazd odcinkiem etoll nie kosztuje nic ekstra, dodatkowo płaci się tylko za pojazdy i urządzenie/a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BigAngryPenguin: a mam takie pytanie. Teściu ma autopay w ING. Nie wiedział że Wrocław Gliwice ruszają dopiero od 1 grudnia a dokonał już przejazdu (bramki się automatycznie otworzyły). Co teraz? Co z jakąś płatnością? Będzie kara?
  • Odpowiedz
@szpak_mateusz: hmm, z tego co rozumiem to automatyczne kupowanie biletu będzie działać w aplikacji autopay a nie usłudze udostępnionej bankom

Co teraz? Co z jakąś płatnością? Będzie kara?

wydaje mi się że trzeba czekać na mandat ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Warto również pamiętać, że kierowcy, którzy nie dokonają płatności ani przez e-Toll, ani nie kupią biletu na stacji, muszą liczyć się z otrzymaniem mandatu. Będzie on wynosić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BigAngryPenguin: ale to jest trochę #!$%@? po kieszeni osób mniej ogarnietych z technologią. Teściu swój wiek ma, w banku mu nagadali że pełny automat na wszystkie płatne autostrady i się posłuchał. Ogólnie to raczej nie przyjmie mandatu bo czuję się oszukany
  • Odpowiedz