Wpis z mikrobloga

Ja ostatnio jak czytam o tym że Ukraina ma zostać zaatakowana przez Rosję to mi jest tak po prostu smutno, smutno mi jest dlatego że te newsy mówi się już na całym świecie i nikt z tym nic nie robi.

Na wykopie konta trolle które sieją propagande anty ukraińską z których można wyczytać że w Polsce to na żabkę napadają tylko pijani Ukraińcy nikt inny. Co ciekawe moderacja nie widzi w tym żadnego problemu.

Szkoda mi tez młodych rosjan którzy zdają sobie sprawę że ich kraj jest gównem i jedyne co robi od kilkuset lat to #!$%@? innych. A patrząc na historię mieli i mają do tej pory jednych z najlepszych fizyków,matematyków,kryptografow itp

Nasz kraj nie lepszy, wszystkie media skupiają się na imigrantach Polacy też mają w dupie Ukraińców bo dalej żyją przeszłością (upa itp) i martyrologia w narodzie dalej mocna.

Mam nadzieję że odkąd dostali licencje na drony i całe oprogramowanie i dokumentacje to klepią to od rana do nocy by jak nadejdzie czas dobrze je wykorzystać. Kibicuje im mocno, a trollom wykopkom którzy jedynie czym się jarają to to że "saszka musi wracać z fabryki na wojne do ukrainy" kij w oko.

Pozdrawiam normalnych.

#gorzkiezale #wykop #polska #ukraina #wojna

Jedynie uk z rigczem które chociaż wysyła specjalsów by byli tam i w razie czego rosja jak zaatakuje będzie to równoznaczne z zaatakowaniem uk
  • 9
@dj_icek: ja kto co mielibyśmy zrobić? Osobiście jestem zdania, że jakby usa/francja/niemcy/uk i polska + czechy otwarcie wysłały swoje wojska to rozwiązanie jest jedno albo wojna albo spokój.

Większość ludzi na wykopie kreci z tego bekę, a myślicie że to się na ukrainie zatrzyma? Niestety mamy podział świata jaki mamy i był za długo już spokój na planecie, kiedyś to musiało eskalować, teraz po prostu trzeba to ubić w zarodku.

Osobiście
Najgorzej że przeciętny człowiek który ma na głowie inne problemy jest na siłę w to wciągany i nie ma gdzie uciec, bo jakiemuś władcy 1000 km stad poparcie spada i trzeba wyjść na twardziela
@PiersiowkaPelnaZiol: prawda jest taka, że PL zarówno UA, BY i LT wspiera po to, aby mieć strefę buforową, bo nie chcemy mieć konfliktu u siebie, a gdzieś na obrzeżach. Osobiście uważam, że UA powinno być odcięte od polskiego wsparcia do momentu zmiany kursu w swojej polityce, tj. odcięcie się od UPA i gloryfikowania tych #!$%@?ów, zmiany nastawienia do mniejszości polskiej w aspektach prawnych i edukacyjnych + jasne uznanie ludobójstwa. Wtedy w
Sorry, ale nie. Historia pokazała, że w razie wojny zawsze my dostajemy po dupie. Choć nie mam nic przeciwko Ukraińcom, to jednak nie mam zamiaru iść na front z powodu Ukrainy, co to, to nie.


@dj_icek: Zupełnie odwrotnie. Historia pokazała, że Polacy z reguły walczą dopiero wtedy kiedy należałoby się poddać. Podstawa wojny to wybranie do niej odpowiedniego momentu. I wojna w obronie Ukrainy to jest jedyny moment kiedy można to