Wpis z mikrobloga

Jako osoba, która dopiero zamierza zamienić po raz pierwszy FIAT-y na krypto mam kilka pytań odnośnie korzystania z bitomatów, konkretniej - tych od FlyingAtom.

1. Jak to jest z tym limitem 1000EUR dla transakcji bez KYC, czy mogę gdzieś sprawdzić według jakiego to kursu liczone jest to 1000EUR, co to wiadomo wtedy czy można ładować te, powiedzmy 4600PLN czy np. 4500.

2. Tu jestem już naprawdę nadgorliwy ale i tak zapytam jak to w praktyce - limit na pewno obejmuje tylko tę jedną transakcję a nie przypadkiem żaden okres czasu jak np. dzień?

3. Jeśli maszyna z niewyjaśnionego powodu stwierdzi jednak, że przekroczyłem limit, to mogę anulować transakcję i odzyskać pieniądze?

#aml #bitomat #flyingatom #kryptowaluty #waluty #wymianawalut
  • 2
@Rejuvenate: Też tak pomyślałem, że jak już to maksymalnie 4k naraz. Nie byłem jeszcze obczaić na żywo tego urządzenia ale obawiam się, że raczej nie podają tam informacji precyzujących co to znaczy te 1000EUR, jeśli chcesz zachować swoje, nomen omen - cenne, dane osobowe dla siebie, to ciężar kombinowania spada na ciebie.