Wpis z mikrobloga

Kupiłem używkę z ok. 77 000 in. Teraz ma:

95,281 IN LAST CLEANED
95,281 IN HEAD USAGE
95,281 IN TOTAL USAGE
95,281 IN RESET CNTR1
95,281 IN RESET CNTR2
@Zajec5: wymień głowicę i powinno być GIT, ewentualnie sprawdź czy nie ma jakiegoś zabrudzenia na głowicy - możesz mieć tam naklejoną taśmę termotransferową - ogólnie przeleć to izopropanolem i daj znać.
@Zajec5: ok ok, te zabrudzenie może być milimetrowe, jeżeli tam się gdzieś taśma przypaliła, ewentualnie może być uszkodzona głowica ( w zeszłym roku za taką płaciła firma 500pln brutto)
@neski: widzę właśnie że nowe głowice zaczynają się od 450 - 500 zł i myślę, czy ew. próbować czy od razu drukarkę nową brać :/
Myslałem że ta używka dłużej pociągnie, chociaż może jeszcze uda się z tym przeczyszczeniem.
@Zajec5: głowica to temat eksploatacji, nie często pada, te dwie drukarki są na firmie od 5 lat +/- i jeszcze głowica nie wymieniana, jedna jest na stanie bo myśleliśmy że jest problem z głowicą a to zastępcze (taśma termotransferowa) powodowała problem. Więc powinna działać
@Zajec5: nie ma sprawy :) nie pierwszy raz podobny problem, staraj się przeczyścić ją co jakiś czas izopropanolem, szczególnie jak pracuje w zabrudzonym powietrzu / magazynie