Wpis z mikrobloga

Hej, działa Wam sieć #plus? Od północy nie działają mi połączenia, internet, SMSy pomimo ze mam zasięg. Dziś nad razem zaczęły działać tylko SMSy. Ważność konta jeszcze pół roku. Ktoś wie co się mogło stać? Telefon iPhone 12
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@belzeb: tak w ogóle to Ci podpowiedział żeby brać iPhona z plusem. Przecież tam zawsze będą problemy + część usług stałe nie działa
  • Odpowiedz
nie widzę zgłoszeń z ostatnich 5 dni z tego rejonu


@Specjalista_Plus: BO NIE DA SIĘ WAM NIC ZGŁOSIĆ JAK NIE MA SIĘ TELEFONU ANI INTERNETU, LISTY MAMY PISAĆ?

Masz numer na kartę, czy
  • Odpowiedz
@dran2: pytałem, czy masz numer abonamentowy, czy na kartę bo to ma znaczenie. W ofercie na kartę aby korzystać z pakietu internetowego, to musi być przynajmniej 1 gr na koncie.
Czy po wył/wł telefonu problem dalej występuje?
  • Odpowiedz
to musi być przynajmniej 1 gr na koncie.


@Specjalista_Plus: Nie musi, nigdy nie mam. Zawsze doładowuję za tyle ile muszę aby aktywować pakiet i zawsze mam 0 groszy i zazwyczaj działa.

Czy po wył/wł telefonu problem dalej
  • Odpowiedz
@Specjalista_Plus: NIGDY NIE MAM ŚRODKÓW NA KONCIE i zazwyczaj działa. Nigdy nie miałem problemu z powodu braku środków na koncie, mam problem gdy każdy ma problem a nie tylko ja i nie działa żadna usługa a nie tylko pakiety internetowe. Naprawia się samo bez żadnego doładowania. I tak, problem pojawił się parokrotnie, na przykład tu gdy pisaliśmy miesiąc temu na ten sam temat i wyskoczyłeś z tym brakiem środków co
  • Odpowiedz