Wpis z mikrobloga

W końcu ukończyłem #pillarsofeternity zabijając każdego bossa oraz wykonując wszystkie questy i zlecenia solo na PotD. Co prawda bez ToI czyli klasycznego ironmana, ale i tak czuję satysfakcję. Było kilka frustrujących momentów wynikających ze specyfiki klasy, którą grałem, ale większość gry była zdecydowanie prostsza, niż gdy grałem pełną drużyną.

Jak znajdę czas to biorę się za the ultimate, czyli najcięższy achievement, bo coś czuję, że z odrobiną praktyki dam radę go zdobyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nawet jeśli nie to i tak będę mieć masę frajdy po drodze.
Zachęcam was przynajmniej do spróbowania solowania pillarsów, a jeśli już to robiliście to podzielcie się swoimi historiami ( )

#gry #rpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PlayfulNoodle: 2ka mnie odrzucala z tym pływaniem, gdyby nie to to bym nabil wiecej godzin bo system walki i rozwoju ciekawszy. No i tez bardzo mi brakowalo tego 6tego czlonka druzyny.
@Zorak: mi też na początku strasznie brakowało dodatkowej postaci w ekipie, ale po czasie doszedłem do wniosku, że zmniejszenie liczebności drużyny było dobrym rozwiązaniem. Ze względu na multiklasowość szósty bohater dopełniałby skład bez kompromisów i jednocześnie przedłużyłby walki, które i tak potrafią być rozciągnięte, co mogłoby się przełożyć na nudne, męczące potyczki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
to biorę się za the ultimate, czyli najcięższy achievement, bo coś czuję, że z odrobiną praktyki dam radę go zdobyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nawet jeśli nie to i tak będę mieć masę frajdy po drodze.


@PlayfulNoodle: Podrzuciłbyś swój build? Chciałbym wrócić do gry po 3 latach ale nie mam już ochoty spędzać godzin na planowaniu jak rozdysponować cechy, umiejętności itd. ( ͡° ͜ʖ
@Dr_Manhattan: z przyjemnością pokażę build oraz omówię możliwe zmiany z wyjaśnieniem kilku konceptów. Build do solowania może nie być najlepszym do grania w party, ale skoro wystarczył do solowania to do party też się nada ( ͡° ͜ʖ ͡°) Postaram się podrzucić wieczorem, a jeśli za bardzo się rozpiszę to zrobię osobny wpis i Cię zawołam ( )