Wpis z mikrobloga

Mirki, macie jakieś protipy dla osoby przesiadającej się z PCta na konsolę?
Po prawie dwóch dekadach gry na blaszaku, skłoniony poniekąd sytuacją na rynku, a poniekąd chęcią spróbowania czegoś nowego, kupiłem sobie ostatnio #ps5 Ogólnie ze zmiany jestem zadowolony, ale od wczoraj próbuję zacząć ogrywać nowego Battlefielda i za żadne skarby nie mogę dojść ładu z konfiguracją kontrolera. Mam wrażenie że na niskiej czułości ogarniam akcje daleko i średniodystansowe, natomiast na blisko jest padaka. Dokładnie na odwrót jest gdy zwiększam sensa, na blisko da radę grać, ale na średnie i dalekie dystanse makabra. Dajecie radę to jakoś skalibrować, czy trzeba się przyzwyczaić? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#playstation #xbox #konsole
  • 12
@mailo: A przypadkiem w Battlefieldzie nie ma problemów z niedziałającym asystentem celowania na konsolach?

Normalnie jest on w strzelaninach na konsole, zazwyczaj subtelny żeby mieć poczucie, że samemu się w coś trafiło. ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@redemptor: hmm szukałem dzisiaj tego w ustawieniach i nie widziałem, a sam nie odczułem żeby był jakikolwiek aim assist, w takim razie przejrze jeszcze raz
@mayji: @redemptor: @GrayBlacksmith: @langigd: kurde, Panowie, po 20 godzinach katorgi z ciekawości ściągnąłem BF V i jeśli chodzi o gunplay, różnica jest kolosalna. Gra się dużo przyjemniej, działa aimassist i jest moim zdaniem bardzo wyważony, tak jak to być powinno. Z tego co czytałem fix do aim assista w 2042 ma przyjść w następnym patchu. Do tej pory chyba odpuszczam 2042 i pobawię się trochę w BF V.