Wpis z mikrobloga

No dziś się miło zaskoczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Palmowy Raj dał radę...w sumie gdybym miał zrobić filmik o łysym to właśnie taki bym chyba zrobił, ale oczywiście nigdy nie zrobię i nie zrobiłem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Bardzo dobre podsumowanie łysego i jego przedsiębiorczości itd. Brawo! Polecam dzisiejszy odcinek.
#raportzpanstwasrodka
grubas_ulany - No dziś się miło zaskoczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Palmowy Raj dał radę...w sumi...

źródło: comment_1636989500x1vrsM5vazEjGXgGVjbuHn.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grubas_ulany: Świetne wyjaśnienie sytuacji. Dodałbym tam cenę realną tych zegarków na screenach bo mniej uważny widz czy taki bardziej przypadkowy nie załapie poziomu karykaturalności sytuacji. Jak łysy odklejeniec dumnie chwali się zegarkiem za 400 usd, pokazać realną cenę 40-50 USD dla osób, które nie zajmują się ZAWODOWO wyszukiwaniem ofert w Chinach za pieniądze i żyjących w kraju z sanepidem.
Gość, który ma się zawodowo od lat zajmować weryfikacją, wyszukiwaniem możliwości
  • Odpowiedz
@grubas_ulany: mnie to wygląda na jakiś druk, a poza tym ktoś to musiał zaprojektować i zatwierdzić (jak sami tego nie robili to musieli albo olać maila od grafika albo od przepicia już nie widzieli na oczy za bardzo i wszystkie litery wyglądały tak samo). Raczej nie wycinali tego nożyczkami i klejem roślinnym.
  • Odpowiedz
@darth_invader: Dokładnie tak. Jak ktoś zamawia jakieś materiały reklamowe to zazwyczaj akceptuje projekt. Ciekawe jak on sprawdzał te firmy w Chinach jak sprawdzić prostego menu nie potrafił i opowiadał przez kilka dni, ze khmerzy tak robią. Podejście nieudacznika jest takie, że zamówił coś po pijaku i zrobili jak zrobili. Nie miał czasu sprawdzić bo wódeczka się chłodziła i tyle. Takiego poziomu ignorancji i nieudacznictwa nie znajdziemy nigdzie na yt dlatego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@grubas_ulany: raczej będzie kosa z prezesem po tym materiale.
Oczywiście dobrze to wyszło, tylko raczej ten kanał ludzie dla beki oglądają więc większość nie zajarzy do końca o co biega.
Łączymy się z prezesem w "bulu"( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dizel81: i dobrze, że będzie kosa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Palmowy i tak zbyt długo przymykał oko w swoich produkcjach na działalność łysego. Zawsze próbował obrócić to w żarty za mocno. Teraz zrobił to tak jak powinien. Rzetelnie, uczciwie, sprawiedliwie Irak dalej...
  • Odpowiedz