Wpis z mikrobloga

Dobra incele, wyszło szydło z worka. Patrycja Wieczorkiewicz zrobiła naradę z femcelkami i was wszystkich przejrzała. Ponoć regularnie ruchacie laski na ONSy i je porzucacie.

Przyznawać mi się tu, którzy to!
Wołam podejrzanych: @Jestembogaty @Wojtas_The_Smieciarz @eschatoestetyzm @LajfslBjutiful @chlopak_z_blokow @Eugeniusz_Zua

Opublikowany został artykuł:
https://krytykapolityczna.pl/swiat/patrycja-wieczorkiewicz-czy-istnieja-incelki/
gdzie zostały ujawnione nikczemne fakty, wykorzystujecie niewinne i niczego nie spodziewające się spragnione miłości i związku dziewczęta do seksu i porzucacie jak zużyte rękawiczki!
Zaprzestańcie tego! Opamiętajcie się!

#incel #przegryw #blackpill #bekazrozowychpaskow #bekazfeministek #feminizm
  • 13
  • Odpowiedz
@M_xxx:

Odnoszę wrażenie że Pati została zdyscyplinowana partyjnie i teraz śpiewa z właściwego klucza.
Im dalej las tym jej stosunek do inceli jest coraz bardziej negatywny.
Książka może okazać się wielkim hejtem na incelstwo.
  • Odpowiedz
Może była skłonna minimalnie bardziej udawać na początku żeby przyciągnąć ludzi chętnych opowiedzieć jej swoje historie i to wszystko.
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: Bawi cię to? Te dziewczęta chciały związku z tobą, a ty im kopa w dupę i następne do ruchanka. One teraz cierpią przez ciebie, płaczą w poduszkę że nie mają związku z tobą. Niejedna nawet była pewnie dziewicą, przyznaj się
  • Odpowiedz
Nigdy nie ruchałem.


@Jestembogaty: Kłamiesz, tak zapewne mówisz tak każdej dziewicy, żeby je omamić, a potem wychodzi jaki z ciebie ruchacz. Krystyna Jaworowicz wkrótce zrobi o tobie program.
  • Odpowiedz