Wpis z mikrobloga

Grałem tr championem mam na biżuterii -mana cost i mogłem sobie spokojnie spamować toxic teraz wymieniłem łuk na wersję z empower i mana cost tr zwiększył się na tyle że mogę praktycznie użyć go 2 razy xD jak to naprawić ? #poe #pathofexile
  • 15
  • Odpowiedz
@weezyxboss: w zasadzie tylko enduring mana flask da komfort gry, mana on hit (masz po drodze na drzewku) sprawdzi się tylko, jeśli tej many starczy na 4-5 strzałów. Ewentualnie odłączenie jednej z aur, bo rozumiem, że masz wszystkie zlinkowane z enlightened lvl 4? Jeśli nie, to tak robiąc dasz radę wcisnąć jeszcze clarity.
  • Odpowiedz
@weezyxboss: popatrzyłem na ten build, faktycznie, blight kompletnie niepotrzebny. Z tego co widzę, na body jest 5 link do balist (ja bym wywalił focused i dał za to faster attacks, ale to kwestia tego co kto lubi), na 6 gema można tam właśnie clarity wcisnąć, ewentualnie defiance jak masz czerwoną wolną dziurę.

Można ewentualnie pomyśleć o zmianach w movement skills, ja np nie używam ani withering step, ani second wind, co
  • Odpowiedz
@weezyxboss: o kurcze, on faktycznie po 3 exy jest, dawno nie grałem na trade i nie wiedziałem, że tak ceny poszły.

Ten sam efekt uzyskasz wciskając ciągle enduring mana flask, sam sobie odpowiedz, czy warto poświęcać 3 exy na wygodę nie wciskania co 8 sekund czy ile tam flaszka wytrzyma przycisku.

Na początek może spróbuj wziąć jedną mana gain on hit, masz na drzewku po prawej na górze.

Za 1,7 exa
  • Odpowiedz
@weezyxboss: w sumie jest jeszcze jedna opcja. Wywalasz w cholerę malevolence, zamiast tego dajesz skitterbots. Spada troszkę DPS, rośnie troszkę przeżywalność, w sumie wyjdzie na zero, a dostaniesz całkiem sporo many.
  • Odpowiedz
@tomtom666: A replice conquerora można stackować? tzn mogę sobie dokupic drugieo i tez bedzie git 200 hp przy lvl nie zrobi mi roznicy bo i tak malo co mnie zabija, generalnie nie ma takieo problemu z maną teraz ale jakby tak jeszcze na -9 wejść było by kox ale boje sie że to może być przesada juz no i dzisiaj fajna baza 6l dropla to jutro pogonie za 4exy to ewetnualnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Noggenfogger no najpierw napisałem później przeczytałem opis ale na zwykłym też można wrzucić %mana cost kupię dzisiaj jakiegoś taniego i sprawdzę jak bardzo obznizy mana cost jak dość sporo to kupię za exa dot max life i mana cost%
  • Odpowiedz
@pavlovs_dog: Kupiłem za exa 5% mana cost chaos dot i max life i drugiego za 2c chaos dot i 5% mana cost a koszt toxic raina spadł do 8 mógłbym na sile wcisnąć jeszcze jednego ale to był overplay bo i tak mam większy regen many na sec niż używam szczególnie na bossach teraz to super działa bo nie wysypuje sie z many ale jeszcze wyłapie w harvest attak speed per
  • Odpowiedz