Wpis z mikrobloga

@maslan63: a jak grasz w jakąś grę to chce Ci się grać na czyimś rozpoczętym sejwie, gdzie po wczytaniu walczysz z 10 przeciwnikami mając nóż i dwa naboje w pistolecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lktr1: Ja nie mówię, że bym podbijał tylko to o co się prujecie i liżecie po jajach XD chyba dobrze, że napisała, ze ma dzieciaków i się rozwiodła(ja bym w życiu do takiej nie podbił itd.) ale to, że jest szczera jest akurat okej i są różni ludzie i faceci też mogą być po rozwodzie z dziećmi i szukać czegos podobnego co ta kobieta :D ale no tak odpychajacy opis i
@aulus: rzeczywiście, niebezpiecznie. Ale przynajmniej jest to napisane normalnym tonem, plus nadrabia aparycją. A tamta, nie dość, że gruba, brzydka z twarzy, z kaszojadami, to stawia się w pozycji władzy. Musisz sobie zasłużyć, a jak nie to nie zawracaj mi głowy gówniarzu. Na deser jeszcze brak interpunkcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hitachikitano: rozwódki i nauczycielki to najgorszy materiał na partnerkę. Moja potencjalna teściowa jest połączeniem tych dwóch rzeczy i bardzo skłania mnie do myślenia czy aby na pewno chce być z jej córką przy takich genach i przy okazji mieć tak okropną teściową.
@Marek_Rekus: mam jedną zasadę w relacjach damsko-męskich - to ja będę decydował z kim będę, a z kim nie. Będę chciał być z kimś (w 90% uda mi się to), nie będę chciał to się rozstanę. Nie dam z siebie zrobić pantofla i nigdy nie będę usługiwał nikomu.