Wpis z mikrobloga

@Soothsayer: Boxdel mógłby go też potyrać pytaniem dlaczego chce walczyć tylko w boksie,
CZEMU BOI SIĘ MMA,
że mma jest najbliżej normalnej walki na ulicy,
jak jego zdaniem wyglądała by ich walka w mma,
czy jego zdaniem wygrałby na ulicy np. z Krychą gdzie Krycha mógłby go obalać.
Przy odpowiedniej narracji Boxdela i przygotowaniu ripost na potencjalne odpowiedzi Don Menela, Don Menel będzie zaorany bo to jest jakaś kpina że typ
@MarcelinaM85: przecież wielu już próbowało go zaorać w ten sposób i nic sobie z tego nie robi. Potencjalne odpowiedzi:
"Walczyłem w MMA na początku"
"wypracowałem sobie pozycję i teraz mogę narzucać swój styl"
"chcesz walczyć z królem? To walcz w boksie"
"przecież pokonałem rataja w MMA"
"Ja trenuje boks a nie MMA"
przygotowaniu ripost na potencjalne odpowiedzi Don Menela

Dlatego też to napisałam. Na każdą z tych odpowiedzi można przygotować błyskotliwą odpowiedź wybijającą Don Menela z jego rytmu. Przecież Boxdel ma nieograniczony budżet, może zatrudnić sztab 30 kompetentnych osób które
dokładnie przeanalizują wszystkie takie rozmowy z Don Menelem (a chłop przecież nigdy nie gada nic nowego bo jest ograniczony) i wymyślą Boxdelowi 200 potencjalnych odpowiedzi na każdy scenariusz. Boxdel powinien się przygotować jak do
@MarcelinaM85: tak jak pisze @Kiedysbedeczerwonka: Kasjusz jest niereformowalny i już wymknął się spod kontroli, jedyne co mogą mu zrobić to #!$%@?ć z organizacji. Nawet gdyby ktoś go niszczył argumentami to on zawsze ma ripostę "debilu #!$%@?" i uważa, że wygrał ¯\_(ツ)_/¯ ale z tym Mańkowskim to poleciałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)