Wpis z mikrobloga

#sizeer #streetwear #kiciochpyta
Pisze do Was z pytaniem jak to wygląda z tymi reklamacjami o trwałością butów w sizeerze, szukając opinii na vinted znalazłam wiele pozytywnych, jednak na opineo są tak zbojkotowani, że mają 1,5 gwiazdki tylko i wszyscy piszą, że buty szybko im się rozwalily, że sizeer nie przyjmuje reklamacji - chce kupić dość drogie buty, na sizeerze są przecenione aż o 200 złotych, więc sporo i nie mam kogo zapytać o opinie. Jak to jest z tym sizeerem, te opinie na opineo mogą być ustawione (aż mnie dziwi, że nie ma żadnej pozytywnej, gdzie od jednej osoby słyszałam bardzo dobrą i na innym portalu są też dobre opinie)? Czy serio buty z sizeera się szybko rozwalają, a kontakt z klientem jest żaden? Jeśli macie jakieś doświadczenia proszę podzielcie się ze mną, bo nie wiem co począć :(
  • 4
  • Odpowiedz
@bohomazy: Kiedyś również próbowałem kierować się opiniami strony o której piszesz ale bardzo szybko zdałem sobie sprawę z tego, że większość opinii na tej stronie to jakieś totalnie nierzetelne głupoty. A jeśli chodzi o samego sizeera to ja absolutnie nigdy nie miałem problemów z ich sklepem i ogólnie niemożliwością jest to aby całe obuwie
z sizeera było słabej jakości w momencie kiedy masz tam buty różnych producentów. Oczywiście wiadomo, że się
  • Odpowiedz
  • 0
@FairPlay wszystkie portale z opiniami jakie teraz przejrzałam stanowią o tym, że nie warto tam kupować, bo nie przyjmują gwarancji, a buty szybko się rozwalają, od znajomego dostałam podobna opinię, więc już nie wiem serio co myśleć.

@Cztero4tomowy_ problem jest taki, że większość negatywnych opinii opiera się na tym, że zwrotu praktycznie nie da się dokonać, bo reklamacje są odrzucane + założyłeś konto 21 h temu żeby komentować wpisy ubraniowe? Sus
  • Odpowiedz
@bohomazy: Z całym szacunkiem. Ale co do moich wpisów ma niby to kiedy założyłem konto? Bo popraw mnie jeśli się mylę ale wydaje mi się, że absolutnie nic. Aczkolwiek wiem, że na tej stronie jest bardzo często i gęsto jakiś wręcz dziwny kult gloryfikowania użytkowników na podstawie tego ile kto ma konto co jest dość śmieszne. Ogólnie z tego co zauważyłem kiedy próbowałem korzystać ze stron z opiniami i się nimi
  • Odpowiedz