Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Nimbus: Ja też tak szukam. Śniadanie w cenie. W miarę znośne warunki. Na internet nie patrzę. Wszędzie oferują WiFi a dobrze działa przeważnie tylko przy recepcji. :-D
  • Odpowiedz
@murarz13: no tak, ale wyznacznikiem hotelu w gruncie rzeczy jest jego ocena, a nie ilość gwiazdek, a to potrafi czasem zmylić. Kiedyś szukałem w Mińsku hotelu w określonej lokalizacji też szukając go po gwiazdkach. Nie było nic i wziąłem coś innego. Później na miejscu zobaczyłem, że w jakiejś idealnej lokalizacji dla mnie stoi nowy hotel. Wpisałem jego nazwę w booking, wszystko super, nowocześnie, wysokie oceny i miał chyba 2* czy żadnej,
  • Odpowiedz
Wszędzie oferują WiFi a dobrze działa przeważnie tylko przy recepcji.


@murarz13: może raz w życiu mi się zdarzyło, że Internet słabo działał w pokoju. Ale nie kieruję się gwiazdkami, tylko wybieram sieciówki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pan_Nimbus: Lubię dobry design, smaczne posiłki, wolę zapłacić więcej za lokalizację i widoki. Nie chce mi się użerać o pierdoły, szczególnie jak jeżdżę z rodziną. Od 3* musi być restauracja/kawiarnia, często jest SPA. W Paryżu byłem dwa razy, za każdym razem 4* i byłem zadowolony.
  • Odpowiedz
@olasty: nie znaczy to, że jak hotel nie ma 3*, to nie ma restauracji czy SPA. Gwiazdki to nie jakość, a standard wyposażenia, niezależnie od jakości. Np. telewizor może być nowy i radziecki, ale dla gwiazdek nie ma to znaczenia, bo to nadal telewizor. Stad dziwi mnie wyrażanie oczekiwań względem hotelu w formie gwiazdek. Hotel może mieć i 5* i być beznadziejny.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pan_Nimbus: Ale Ty nie musisz mi tłumaczyć jak to działa. Spędzam ponad 40 nocy w roku poza domem. Myślisz, że decyzję podejmuję tylko na podstawie gwiazdek?
  • Odpowiedz
@olasty: po prostu z tego co napisałeś nie wynikało żebyś był świadom jak to działa. A popularne podejście jest takie jak w biurach podróży - "ten hotel nie zasługuje na 5*", "zawsze biorę przynajmniej 4* żeby było dobrze", "poniżej 4* to syf". Dlatego starałem się wyjaśnić. Jeśli zrobiłem to na wyrost to proszę wybaczyć.
  • Odpowiedz
Hotel Paris Louis Blanc, Gare du Nord, Paris 10 - Polecam szczerze. Jestem tutaj od czwartku i nie mogę narzekać. Bardzo wygodne łóżka, fajne pokoje, bardzo dobre mają śniadania w cenie i chyba nie da się bliżej metra z którego korzystamy. Jakby co pisz na pv
  • Odpowiedz