Wpis z mikrobloga

  • 1643
No i wystarczyło kilkaset osób na granicy i mamy wykop 2014-15 w pigułce. Już pis nie taki zły, już wolnorynkowcom nie przeszkadza budowa muru bez przetargu i kontroli. Już najgorszy jest tvn i właściwie to tvp jest lepsze. Oj będziecie płakać jak to, źle u nas i jakie rozdawnictwo i inflacja 50%. Będziecie płakać ze zmywaka w de czy innym uk a prawdziwi prlatrioci, którzy tu zostaną będą mieli #!$%@? z państwem na wzór wschodniej oligarchii, które tworzy Pis. Mało rodzin w spółkach mają? Mało kasy przekręcili? A wy juz jak te ćmy do ognia.

#bekazprawakow
#bekazpisu
#bekazkonfederacji
  • 55
  • Odpowiedz
Czemu tworzą idiotyczne szopki z ganianiem się ze służbami i inne #!$%@? akcje, które tylko zniechęcają społeczeństwo do nich?


@TaSQ: czemu akcję posła, który nie jest w PO, rzutujesz na całą partię, która ZYSKUJE w sondażach? WTF?
  • Odpowiedz
@sipcabej:

wykopki to są proste istoty,

wpadają w prostą manipulacje = opozycja zła, bo nie chce muru postawić, a na litwie stawiajom!!!121121111

szkoda tylko, że się nie zastanowi jeden z drugim dlaczego opozycja tego muru nie chce postawić, zwłaszcza jak mamy takich obajtków i Pis u władzy - narodowi polscy idioci, wystarczy im pokazać boogeymana z prawackiej kiermany i już lecą do PiSu wierne owce (
  • Odpowiedz
@sipcabej: Nie chcę ich bronić, tym bardziej że pluję na pis, a koszty muru wydają się astronomiczne(chociaż z drugiej strony budowla o długości kilkuset kilometrów na pewno trochę kosztuje), to jednak przetarg pewnie by trochę potrwał, a jakby został sfinalizowany po kryzysie migracyjnym to dopiero byłby skowyt i to w sumie jak najbardziej uzasadniony. Trochę taka sytuacja bez happy end'u. Smutne jest to, że ta kasta pisowska wykorzysta nawet taki
  • Odpowiedz
@sipcabej: Napisałem o tym na samym początku tej sytuacji, otrzymałem taki jad nienawiści w moją stronę i wyzwiska od "lewaka", że musiałem skasować post. Ludzie myślą, że rządzącym zależy na bezpieczeństwie Polaków. Tu chodzi tylko o słupki wyborcze, nic więcej. Zastanówcie się dlaczego rząd odrzuca pomoc UE, nie chcemy też Frontexu itd. To jest tylko gierka "a może uruchomimy pakt 4 NATO" zastanówcie się nad tym... Polacy to chwiejny naród,
  • Odpowiedz
@sipcabej: Ja tam nie rozumiem POKO i całej reszty opozycji, która mogłaby konsumować ten kryzys na swoją korzyść, stając po stronie Polek i Polaków oraz pokazując nieudolność PiS.

Ale nie, niczego się od 2015 roku nie nauczyli i o ile rozumiałem miejscami wiernopoddańcze kopiowanie wzorców z UE, o tyle teraz UE mówi "trzymać gardę, pięści twarde" to (p)osłowie POKO i Lewicy trzymają rozsunięte poślady przed imigrantami ekonomicznymi, mając pełną świadomość,
  • Odpowiedz
@Dawkins_Wszechwiedzacy: a co takiego sensownego niby Konfederacja zaproponowała? Mówimy o tej formacji, w której wszyscy jak jeden mąż bronili Łukaszenki i zapewniali, że ten tyran to gwarant spokoju za wschodnią granicą? Jak na razie mylili się tak bardzo, że można tylko zgadywać, czyj interes oni reprezentują.
  • Odpowiedz
a co takiego sensownego niby Konfederacja zaproponowała? Mówimy o tej formacji, w której wszyscy jak jeden mąż bronili Łukaszenki i zapewniali, że ten tyran to gwarant spokoju za wschodnią granicą? Jak na razie mylili się tak bardzo, że można tylko zgadywać, czyj interes oni reprezentują


@raven_raven: I z całego mojego wywodu #!$%@?łeś się do marginalnego zdanka o Konfederacji? Ok, zagram w twoją grę.

Konfederacja nie zrobiła nic sensownego ale bazując
  • Odpowiedz
@Dawkins_Wszechwiedzacy: ale to nie ja piszę o POKO, Lewicy i Konfederacji. Napisałeś w długim zdaniu z rozwieraniem pośladów co zrobili ci, którzy ci się nie podobają i nie wyjaśniłeś zupełnie dlaczego to Konfederacja jest ta logiczna, która próbuje PiS-owi podbierać głosy. Ona po prostu jest i się stara, bez żadnego przykładu. To się dopytałem. Skąd ten gniew?
  • Odpowiedz
@Dawkins_Wszechwiedzacy: A jakiś przykład co Konfederacja wytknęła partii władzy? Zerknąłem na ich Twittera, ale wydają się głównie wytykać rzeczy reszcie opozycji. Na razie się powtarzasz. Konfederacja jest spoko, bo podbiera PiS-owi głosy, a jak to robi? No jako jedyna punktuje PiS i wytyka im błędy. W uzasadnieniu znowu więcej napisałeś o reszcie partii ("nie będąc płaczkami za...") niż napisałeś konkretów o Konfederacji. Masło maślane.
  • Odpowiedz