Wpis z mikrobloga

Mam teorię że Mati może być z Vanessą do dnia dzisiejszego.
Ci co kojarzą mój nick z dyskusji o innych programach typu reality wiedzą że jestem zawodowo związany z tematyką PR w mediach - w każdym razie wiele wskazuje że Mati w niedalekiej przyszłości może być bardzo mocno rozchwytywany - chłopak tak mocno został przefiltrowany pod kątem współprac że głowa mała - analiza barwy głosu, analiza możliwości poprawy dykcji, oceny antropometryczne i antropologiczne pod kątem wieloletnich możliwości współpracy, jakość komunikacji przez IG, profesjonalna ocena odczuć przez widzów (genialne oceny zarówno oglądających HP jak i nie znających tego programu zarówno u kobiet jak i mężczyzn, brak tatuaży, babyface itd.).
Wiele wskazuje że dostanie niejedną propozycję ścieżki kariery w mediach - jego profil zawodowy w 100% wpisuje się w lifestylowe trendy programów - nie będę wchodził w szczegóły, ale producenckie scenariusze osobowe śmigają od Netflixa, Amazon Prime Video, Playerze czy Polsat Go - ze względu na aspekt debiutancki niemal każdy scenariusz zakłada pracę w parze z inną promowaną kobietą.
Dlaczego mam teorię że Mati może być z Vanessą?
1. Wiem że istnieją scenariusze programów zakładające duet Mati-Vanessa - a żaden producent nie będzie chciał bawić się w byłe związki i ewentualne dramy na planie. Naturalnie są alternatywy dla Vanessy (też dziewczyny z trójmiasta jak np. Wiktoria Peplińska czy Izabela Dybowska) ale sam fakt że jest brana pod uwagę Vanessa już o czymś świadczy.
2. Jakiś czas temu zarówno Venessa jak i Mati na swoim IG pytali obserwatorów czy chcieliby zobaczyć ich wspólny trening - być może już dogadują się odnośnie jakiegoś programu i badają w jakiś sposób zainteresowanie "po swojemu". Nie zmienia to faktu, że jeśli już tak robią to powinni coś puścić w internet bo marketingowo popełniają duży błąd nie dokonując "odpowiedzi".
3. Na profilach IG Vanessy, Matiego i HP dziwnym zbiegiem okoliczności pojawiają się nicki użytkowników jak michalski33333, które swego czasu wspierały kształtowanie dyskusji kilku znanym osobom, a wiem że są powiązane z agencjami PR. Być może sami jeszcze o tym nie wiedzą że ktoś ich już wspiera w mediach, ale znaczącą różnicę robi czy wspierany jest sam Mati czy para Mati-Vanessa - to też o czymś świadczy.
Podsumowując uważam że jest coś na rzeczy, pomimo tego że wg plotek branżowych Mati jest łączony z ewentualnymi współpracami z Martyną Kondratowicz (HP) czy Weroniką Zoń (Top Model).
#hotelparadise
  • 39
  • Odpowiedz
@kipman1: no i fajnie. Życzę chłopakowi jak najlepiej. Tylko, na Boga, nie z Klapessą! Ona chce grać damę, ale damą trzeba się urodzić i niestety u niej widać, że to zachowanie nie przychodzi jej naturalnie, ale wszystkie jest sztuczne. Widz nie lubi fałszu.
  • Odpowiedz
@Leti20: szczerze to Vanessa na przestrzeni programu pokazała się z bardzo dobrej strony - jak się otworzyła to jest szczerą i ciepłą dziewczyną oraz wg mnie jest super. Musisz brać pod uwagę że Mati i jego znajomi/przyjaciele z życia realnego właśnie z takimi dziewczynami się w spotykają. Jego największy przyjaciel Sasha też jest w związku z taką Oliwią, którą można pozornie w taki samm sposób odbierać - w stylu "laska
  • Odpowiedz
@kipman1: wizerunkowo pasują do siebie jak najbardziej. Oboje piękni i młodzi. To może się udać. Czytam na wykopie, że dobrze odbierana jest ta kreacja Klapessy, więc ma dziewczyna szansę w mediach. To tylko ja jestem stara i jak mnie się ktoś nie spodoba, to programu oglądać nie będę. Tak mam na przykład z Rozenkową. No nie cierpię kobiety i nie oglądam Projektu lady, a ponoć program ciekawy.
  • Odpowiedz
@kipman1: Klapessa ma ogromne parcie na szkło, na bycie na świeczniku. Marzyło się jej bycie Miss, gdzie przez tatuaż nie ma szans. Od początku wpadł jej w oko Milchad i konsekwentnie stara się o niego. On powolutku też się na nią zaczął otwierać. Też chyba jestem MilchadTeam. W każdym bądź razie życzę mu jak najlepiej bo jest bardzo pozytywnym człowiekiem. Nawet gdyby się chciało do niego o coś przyczepić to
  • Odpowiedz
@crazy_frog: zgadza się, ale każdy kto idzie do tego typu programów ma parcie na szkło - ważne aby robić to ze smakiem - strategicznie zarówno Mati jak i Vanessa nie wciągają się w krzywe gierki zarówno w programie jak i poza nim - ewidentnie starają się kontrolować spójny przekaz medialny i to się ceni. Zauważ że w social mediach zarówno Vanessa jak i Mati świetnie komunikują się z internautami -
  • Odpowiedz
No nic na to nie poradzę, ale jak widzę kreację Klapessy w HP, to mam wrażenie że marzy jej się kariera typu Siwiec, Julia Dybowska czy inna Gradek. Skoro to prawda z Zatoką Sztuki, to wszystko jasne
  • Odpowiedz
@Leti20: myślę że trochę niesprawiedliwe oceniasz Klapesse. Na początku też mi się tam wydawało że ona ma mega parcie na szkło ale teraz widzę że to dziewczyna która normalnie na co dzień pracuje - prowadzi własny salon i na Instagramie nie lansuje się nie wiadomo jak chociaz mogłaby bo ma do tego warunki. Chyba że to jest po prostu sprytnie poprowadzona kreacja medialna. Mam jednak nadzieję że ona po prostu
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Ale ja się zgadzam z tym, że jestem niesprawiedliwa i nieobiektywna. Większość Klapessę lubi, więc to ja mam z nią problem i dlatego napisałam, że 'nic na to nie poradzę'.
  • Odpowiedz
@kipman1: Klapessa najbardziej podoba mi ze wszystkich dziewczyn z HP4. Ufam, że piersi ma naturalne. Ale... ma jakiś problem z przemocą.

Trzy razy widziałem, jak wymierzała markowane ciosy partnerom - za jej zdaniem - wiarołomność. Raz nogą Matiemu w łazience. Nie reagował, ale to raczej nieprzyjemne.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: w punkt - Vanessa wydaje się bardzo ambitna i ma wszystko aby osiągnąć sukces dzięki pracowitości. Jako jedna z nielicznych to właśnie ona nie lansuje się na dyskotekach i pseudo wydarzeniach tylko zasuwa w swoim salonie zatem szacun dla niej.
  • Odpowiedz
@kipman1: Vanessa w trakcie programu na plus i na insta też na plus, bo zajmuje się swoim ogrodkiem. Jeżeli chodzi o Matiego mojej specjalnej sympatii nie wzbudza, raczej neutralność i obojętność - gość się zachowuje, jakby miał napisany dokładny scenariusz spoko, wyważonych zachowań do każdej sytuacji, jaka go spotka w reality show. Nawet jak staje w kogoś obronie, to mam wrażenie że to robi bez żadnych emocji i czyta z
  • Odpowiedz
@kipman1: Nie obserwuję ich więc nie wiem jak się tam komunikują. Oceniam tu oglądając ich w Hotelu. Milchad jako jedyny potrafi się przeciwstawić grupie wyrażając swoje jakże odmienne od innych zdanie bez względu na konsekwencje. Nie wywyższa się, jest sobą całkiem naturalny. Nie widać żeby grał.
Klapessa zaś uważa się za kogoś lepszego co wyraziła kiedyś w rozmowie ze Świnią pogardliwie wyrażając się o innych dziewczynach. Teraz też na live
  • Odpowiedz
@Dromodron: no ewidentnie Wiki i kilku patusów kupuje followersów - najtańsi są z Tursji i Indii - to tyle.
Mati jest najbardziej pozytywną postacią całego HP4, a ma 200k realnych followersów - co ciekawe ich jakość (wiek, wykształcenie, aktywność zawodowa) jest na takim poziomie jakby miał tych użytkowników kilka razy więcej. Vanessa też ma bardzo jakościowych followersów - każda bardziej specjalistyczna firma analityczna bez problemu może to stwierdzić.

@crazy_frog wg mnie źle podchodzisz do tematu - Vanessa może czuć się inna w stosunku do części dziewczyn bo:
1. czuła z ich strony negatywne podejście (rozmowa Wiki z Miłoszem która powiedziała że wszystkie dziewczyny ją cisną ostro i bardzo negatywnie się o niej wypowiadały, a z innych rozmów wynika też że dziewczyny zazdrościły jej niemal wszystkiego - od Matiego po ubrania itd)
2. nie oszukujmy się - pozostałe dziewczyny przy Vanessie wypadały na delikatnie mówiąc głupiutkie - inny poziom humoru, inny poziom wysławiania się, inny
  • Odpowiedz
@kipman1: ok, dzięki za wyjaśnienie - myślałam że takie konta instagram usuwa, ale ja się nie poruszam zbyt dobrze w tej przestrzeni. A tak z ciekawości wiesz jaki to orientacyjnie procent takich obserwujących: 10%? 50%?Co do vanessy też bym jej aż tak nie stawiała na piedestał - jest bardzo ładna, składa zdania wielokrotnie złożone, ale treść i maniera w głosie raczej budzi śmiech niż zachwyt nad jej elokwencja - na
  • Odpowiedz
@kipman1: Tu nie zgadzam się z Tobą. Ty patrzysz ze skrzywieniem zawodowym przebywając wśród takich pozowanych celebrytek a jako zwykły obserwacz. To że trochę odstaje poziomem od innych dziewczyn to fakt, ale nie można jej stawiać na piedestale. U niej ten poziom wysławiania się widać, że wyćwiczony a nie naturalny. Chwała, że czyta książki stąd ma bogatszy zasób słów. Ale to, że gardzi innymi nie przynosi jej chluby.Rozmowę ze Świnią
crazy_frog - @kipman1: Tu nie zgadzam się z Tobą. Ty patrzysz ze skrzywieniem zawodow...

źródło: comment_1636897317Sw9XKkUJpAmaUGSYhB5mUN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kipman1: @crazy_frog: @Dromodron: @Barbarellaa:
Bardzo fajna dyskusja, aż miło poczytać.

Chciałbym zauważyć, że faktycznie Mati nawet jeśli nie wygra tego programu to zdecydowanie wygrał wizerunkowo. Nie dość, że może się podobać wszystkim kobietom bez względu na wiek, to jeszcze zyskuje charakterem. Kultura osobista, elokwencja, fajne poczucie humoru, nie boi się stanąć w obronie słabszych, no i przeciwieństwie do reszty faktycznie ma zasady moralne - nie zależy mu tylko na seksie. Faceci też go lubią i postrzegają jako dobrego ziomka.

Niestety z Vanessa jest trochę inaczej. Owszem na tle pozostałych uczestniczek wypada bardzo dobrze, ale też nie za bardzo jest co o niej pokazać. Ani nie jest wyjątkowo rozrywkowa, ani nie ma wybitnie ciekawej osobowości. Kobiety z mojego otoczenia uważają ją za wyniosłą, a mężczyźni
  • Odpowiedz