Wpis z mikrobloga

Wreszcie udało się dorwać nowość od Kormorana - Piwo PLON. W moim ulubionym stylu India Pale Ale, jednak chmielone na polskim chmielu. ( Chmielone świeżymi, niesuszonymi szyszkami.) Bardzo fajne są takie inicjatywy, z których możemy być dumni. Bardzo smaczne, barwa bursztynowa (jak np. Rowing Jack z AleBrowaru), fajna piana. Mogłoby być więcej IBU ;) POLECAM! #piwo #pijzwykopem #plon #kormoran #ipa
nic1 - Wreszcie udało się dorwać nowość od Kormorana - Piwo PLON. W moim ulubionym st...

źródło: comment_RA3hqmpD067nKw6HDaqZ1DEFHRBZrkCd.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Budyno: długo czuć gorycz, jednak mogłaby być intensywniejsza ;) Wg. Kormorana jest 50 IBU, dla porównania słynny Rowing Jack ma 70 IBU. @rudy2007: skoro lubisz IPA to koniecznie spróbuj czeskiego Kocour IPA Samurai @Serchio: @let_it_be: @zachwiej: Ja wczoraj byłem w sklepie to gość mi powiedział, że wszystko wykupili, ale zamówił i już dziś było także atakować sklepy :D
  • Odpowiedz
@let_it_be: we Wroc akurat oficjalnie na stronie Kormorana masz fajny wybór ( sklep w którym kupuje w ogóle nie jest na tej liście, taka wiocha pod moim miastem, gdzie właściciel jest pasjonatem piwa ;p )

ul. Bacciarellego, Sklep Bartosz

ul. Kamienna 112a,
  • Odpowiedz
@nic1: Tutaj jest pełna lista piwek, jakie mięsień piwny obecnie posiada, całkiem pokaźna kolekcja i po raz kolejny wejdę tam jak idiota, bo nie będę wiedział co wziąć :D
  • Odpowiedz
@let_it_be: to Samuraia koniecznie spróbuj, czekam na recenzje :D Z polskich Atak Chmielu widzę tam jest, to też pozycja obowiązkowa. Podobno piwa z Brewdoga są spoko, ale jeszcze nie próbowałem, bo trochę drogie :D Jak się trochę interesujesz piwami to polecam Ci tego blogera: http://www.youtube.com/user/kopyr79
  • Odpowiedz
@nic1: chodzi mi o to ze poprostu to piwo jest slabe. Swieze szyszki nie maja zadnego wplywu na smak (jesli maja to tylko na minus) malo goryczy...w zyciu nie nazwalbym tego piwa IPA.
  • Odpowiedz
@nofink: w takim razie jakie IPA polecasz z tej kategorii cenowej? (mam nadzieje, że nie odbierzesz tego jako jakiś pocisk, normalnie pytam, bo z chęcią sięgnę po jakieś nowe piwka, których nie znam :) )
  • Odpowiedz