Wpis z mikrobloga

Nie mogę się zalogować do panelu administracji dysku sieciowego Zyxel NSA310 oprogramowanie V4.70, nie działa standardowe login: admin hasło: 1234. Pisze hasło nie poprawne. Używan Windowsa 10.
Probowałem resetowac NAS do ustawien fabrycznych, ale nie wiem czy to działa. Ponieważ na internecie pisze:
Press the RESET button until you hear one beep (after about two seconds), then release it. You will hear one more beep after you release the button.
This resets the NSA’s IP address and password to the default values. Press the RESET button until you hear two beeps. After the second beep, continue pressing the button for five more seconds, then release it. You will hear three quick beeps after you release
the button.

This resets the NSA to the factory default configuration. All settings you have configured on the
NSA, including IP address, password, user accounts, groups, and so on will be reset to the
factory defaults.


Naciskam przycisk RESET i trzymam slychać beep puszczam, ale nie słychać drugiego beep, a router przez jakis czas nie odpowiada dopiero po dłuższej chwili zaczyna być widoczny w sieci, ale standardowe hasło nadal nie działa.

W drugim przypadku trzymam przyciks po pierwszym beep slychac nastepny beep (pojedynczy) puszczam i serwer sie wylacza calkowice.

Jakies porady jak sie zalogowac? Jak go zresetowac?

#siecikomputerowe #sieci #zyxel #nsa310
  • 2
@bit1 po resecie chyba trzeba użyć tego ich oprogramowania dedykowanego do konfiguracji


Próbuje się zalogować przez to ich opragromowanie jak i przez przegladarke