Wpis z mikrobloga

@arysto2011: Jeśli interesuje Cię solidny blat i rama, to polecam Deerhorn. Ja mam od nich biurko, jest bardzo solidne, ładnie i prosto zrobione. Do tego można odrobinę biurka spersonalizować dokładając przepusty i przedłużacze w wyznaczonych przez siebie miejscach. Ja niestety wziąłem bez regulacji wysokości i cały czas żałuję.
@tomp3: Właśnie chodzi mi po łowie biurko od nich. Byłbyś w stanie zrobić zdjęcie tego drewnianego blatu? Jestem ciekaw jaką ma fakturę i grubość. Bo zdjęcia na ich stronie owszem są, ale inaczej wygląda zdjęcie od klienta który używa danego produktu.
@arysto2011: ciekawe co to znaczy dąb, czy to płyta oklejona kilkumetrowa dębiną, czy faktycznie całość dębowa. W meblarskim świecie jest to tak porąbane ze nawet jak masz napisane „lity dąb” to mogą Ci wcisnąć płytę bo dla nich to jest lity dąb z nazwy
@tomp3: Po co regulować biurko elektrycznie? Wydaje mi się ze regulacje manualna zrobiłem raz w życiu i od tamtej pory zawsze pasuje, nie wyobrażam sobie sytuacji w której muszę zmienić wysokość biurka. Pytam poważnie
@OSTROZNIE: Po to, żeby od czasu do czasu wstać i te 30-60 min. popracować sobie na stojąco.
W biurze takie biurka mieliśmy i 2-3 razy w ciągu dnia z tego korzystałem. Fajnie jest sobie trochę rozprostować nogi :)