Wpis z mikrobloga

Muszę się wam pochwalić bracia z tagu. Cały plan, który sobie rano założyłem został zrealizowany w 100%. Posprzątałem w pokuju - w-------m puszki po Harnasiach i Żuberach, wyrzuciłem chusteczki poonanizacyjne, odkurzyłem, zebrałem pajęczyny a nawet zmieniłem pościel. Potem się umyłem elegancko płynem Head and Shoulders, poczesałem resztki włosów na łbie i wtarłem sobie specjalny olejek w brodę, żeby nie swędziała jak niemyte j---a. Dalej ubrałem się w czyste ubranie i wysłałem promotorce plan pracy. Następnie wsiadłem w rydwan spi3rd0l3nia i pojechałem do powiatowego na wizytę dentystyczną. Po wszystkim zatankowałem i kupiłem w biedrze skromny czteropaczek i dwie małpeczki smakowe tzw. oranżadki. Wróciłem do domu, wypełniłem swoje wieśniackie obowiązki i zrobiłem mały spacer. Teraz siedzę sobie z Wami, wywaliłem już Harnasia, króla gór i zabieram się za lokalne Braniewo z Warmii. Czuję się trochę jak #wygryw

#przegryw
Hompert - Muszę się wam pochwalić bracia z tagu. Cały plan, który sobie rano założyłe...

źródło: comment_16367467235wJjcDqrQ9BWrBRXOJ7q42.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach