Wpis z mikrobloga

@Miecz12: trochę latałem za monrach żeby defa trochę miała, tak czy inaczej na razie skupiam się na mercu, jak będzie w stanie dobrze ubić 2 falę baala to przeniosę swoje biedafarmienie na wyższy poziom, no i łatwiej będzie lvl wbijać
@Miecz12: Zwykły zakar potrzebuje 140, różnica między monrachem to 10, stąd raczej nie myślałem w ten sposób, czyli lepiej olać to zupełnie i robić ~100 byle tylko mieć armor w miarę, do tego tania tarcza byle miała 4s, a resztę walić w ag, i ew. respec jak już będzie docelowa zbroja pod enigme?
@mamnatopapiery: najlepiej sacred targe, dla hammera, oczywiście że jak cię stać to najlepiej brać to co najlepsze, ale jak nie stać, to obojętnie jaka tarcza dla pala, najlepiej żeby miała resy, ale od biedy bez resów też może być, w końcu runy na spirita są tanie jak barszcz

ale jak cię nie stać na elitę to bierzesz to co jest, akaran targe i akaran rondache mają też małe str wymagania i
@Retoryk: Mój święty pocisk zadaje ze 700dmg, czyli jedno wielkie nic a młotki muszą latać póki nie wyparują wszystkie corpsy.
Biegam krowy, diablo, hrabine. Jeszcze trochę cierpliwości i ogarne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@2wykopki1kubek: No właśnie boli strasznie, ale z drugiej strony na tym opiera się endgame, farmienie, kto jest zdolny do zrobienia większej ilości runów, kto wytrzyma do uzbierania eq.

@Xemioza: Proszę mi się
@2wykopki1kubek: No właśnie boli strasznie, ale z drugiej strony na tym opiera się endgame, farmienie, kto jest zdolny do zrobienia większej ilości runów, kto wytrzyma do uzbierania eq.


@mamnatopapiery: dlatego nikt nigdy nie gra hammerem jako pierwszą postacią, bo jak jesteś biedny i grasz czymś czym jesteś powolny to nigdy się nie dorobisz, a hammer jest drogi żeby był efektywny, ale też jak już go masz to możesz robić prawie
@Miecz12: O tym dowiedziałem się trochę później, za sukces i tak uważam zrobienie baala na hellu, czego nie dokonałem dawno temu grając tylko single player, no a teraz przyszła pora na jakieś #!$%@? fikołki żeby postać była fajna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mamnatopapiery ty w to pierwszy raz grasz, że boldupisz na drop z Baala? xD 150 krów za mną. Poleciał ber. A te 150 runów wcześniej 2x Lem i 1x mal. Ogarnij się, to nie diablo 3 xD
Jak trzeba tarcze dla pala to się odezwij w dzień. Mam jakąś 42 albo 41 all res. Musisz tylko sockety wrzucić i będzie ideolo pod spirita.