Wpis z mikrobloga

@Legit_Info_12: Ale jaki bedzie sens takiej walki skoro Kasjo nie bedzie mówić że wygra? Przecież on sam się przyznał że w MMA nic nie umie, i że ci zawodnicy z którymi kiedys by wygrał bez treningu, teraz się rozwinęli i mu odjechali.
@Kuba5017: ?xd mają konflikt to niech wchodzą do klatki i się biją w mma, a nie, że jeden wybiera sobie formule pod siebie i miałem na myśli to, że na ulicy by nie było czegoś takiego, że jeden zabrania obalać drugiego
@wieszjo: tyle, że Ferrari łącznie zrobił pewnie max pół roku zapasów i bjj, Kasjo 6 lat trenował boks, miał jakieś 60 walk amatorskich przed Fame mma, ktoś z jego wrogów mu zakazuje walczyć w stójce? - nie, nikt się nie boi jego 6 lat boksu, a Kasjusz się boi pół roku czyiś zapasów/bjj ( gdzie sam do walki z Ambro i Rataja zrobił pewnie 4/5 miechów parteru) XD
@Legit_Info_12: 1. Ale to mówił 2 lata temu XD Ostatnio mówił ze teraz taki Polak czy Ferrari w mma by z nim wygrali.
2. No to dlatego zaproponowałem taka formułe, aby było wszystko, mma i boks i k1.
3. Do pierwszych walk to on prawie nic nie trenował bo Warshaw Shore był, od Najmana zaczął więcej trenować, a na Parke i Wrzoska to przygotowuje się tak jak kiedyś niby.
4. Chłopie,
@wieszjo: 1 - to możesz podesłać jakiegoś szota w którym mówił, że z Polakiem czy Ferrarim by w mma przegrał bo nie widziałem(i nie, nie mówił tego, że z Ferrarim może nawet w mma, mówił to pierw w wywiadzie po ważeniu Fame 8 gdzie Ferrari miał walke z Wiewiórem, potem to mówił jeszcze bodajże przez telefon na f2f Haribo vs Ferrari)
2 - no właśnie, zaproponowałeś mma, boks i k1 XD,
@Legit_Info_12: 3. No przecież to widać gołym okiem że nie trenował, przecież rataj czy polak się oparł tylko o niego i go obalał.
1. To chyba było na jakimś streamie, nwm czy jest są shoty, poszukaj sobie.
4. Chłopie przy Kasjo oczywiście że jest parterowcem. Trenował w Szczecinie wiadomo z czego słynie ten klub, a teraz trenował z Roszkiewiczem który jest rewelacyjnym trenerem zapasów
@Legit_Info_12: No nie znajdziemy złotego środka, ta walka jest ciężka do zorganizowania. Bo w MMA Kasjo nie ma szans a Ferrari nie ma w stójce. Nwm moze niech walcza w mma ale rękawicach bokserskich. To chyba była by najlepsza optymalizacja.
@wieszjo: no tak, ja sam bym tego parteru nie chciał ogląda, ale idąc twoim tokiem myślenia czyli, że powinno być mma, boks, k1 to napisałem o tym bjj.najsprawiedliwsze by było samo mma i tyle. obaj mieliby możliwość prowadzić walkę w płaszczyźnie w której się lepiej czują, Kasjusz miałby przewagę w stójce przez trenowanie 6 lat boksu i stoczeniu koło 60 walk amatorskich, Ferrari miałby przewage w parterze.

"niech walcza w mma