Wpis z mikrobloga

@programista15cm: chciałem zauważyć, że kościół katolicki ma znaczy wpływ na ciężką sytuację kobiet w Polsce, lobbując z ambony oraz politycznie, a także rozsiewając fałsz i manipulację wśród społeczeństwa.

Osoby LGBT nie mają za to żadnego wpływu na życie nacjozwierząt, a jednak w ich mienianiu trzeba ich pobić/zabić czy spalić mieszkanie, bo ktoś uroił sobie, że geje chcą "zabrać im tożsamość płciową" xD
  • Odpowiedz
jak flaga prowokuje to chyba trzeba sie zastanowić nad sobą xd


@Eddenn: Flaga konfederacji jest masowo usuwana w całym USA a samochody czy domy które ją wywieszają są atakowane, za umieszczenie flagi 3 rzeszy nawet w celach historycznych dostaniesz bana w mediach społecznościowych. Za znak swastyki lewacy atakują fizycznie ludzi na ulicy i dzielą się filmikami na reddicie i wbrew regulaminowi pochwalają użycie przemocy. Za zielone flagi onr lewica prześladuje
  • Odpowiedz
@RunAway268: ej ale tak serio czy narodowcy serio jak na przykład idą do sklepu i widzą tęczowe kolorowe cukierki w jakiejś alejce to wszystko #!$%@?ą dookoła, bo tak im gula do gardła skacze? xD Nawet jeśli to jest prowokacja, to sam fakt, że matoły z marszu nie są w stanie przejść obok tego z obojętnością czyni z nich dzbanów
  • Odpowiedz
@Ogau: znam wiele osób, które nie poszły na marsz kobiet że względu na Lempart i kilku nauczycieli, którzy uważają że strajk przyniósłby dużo lepszy skutek gdyby nie Broniarz sympatyzujący z PO. Prawda jest taka, że druga strona zawsze szuka haków na liderów organizacji, które im nie pasują. Na ruch Narodowy nigdy nie głosowałem i uważam ich w większości za oszołomów ale idea marszu niepodległości jest dla mnie świetna i bardzo
  • Odpowiedz
znam wiele osób, które nie poszły na marsz kobiet że względu na Lempart


@baca1992: No np. ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

druga strona zawsze szuka haków na liderów organizacji, które im nie pasują


@baca1992: ja nie jestem żadną stroną, a otwarte nawoływanie do agresji wobec odmiennych osób nie może być wytłumaczone przez "szukanie haków"
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Nie zrozumiałeś porównania - musisz cofnąć się do czasów szkolnych i języka polskiego. Nie porównałem reakcji zwierząt i ludzi na daną czynność tylko to sposób prowokacji i ludzi którzy prowokują. Chodzi o to, że ludzie z flagą LGBT w okolicach marszu doskonale wiedzą jaką reakcję to wywoła i dokładnie tego oczekują. Jak tego nie rozumiesz to nie umiem Ci tego lepiej wytłumaczyć.
  • Odpowiedz
idea marszu niepodległości jest dla mnie świetna i bardzo dobrze że taki marsz jest.


@baca1992: Tak jak mówiłem. Nie nazywajmy czegoś pod przywództwem faszysty marszem niepodległości, bo nim nie jest
  • Odpowiedz
@Ogau: Moglbym odpowiedzieć w Twoim stylu - nie nazywajmy strajkiem kobiet czegoś pod przywództwem skrajnej feministki ale mam trochę szacunku do osób, które tam były i rozumiem że chociaż liderka jest idiotką to idea strajku była całkiem słuszna - chociaż sam uznaję że kompromis aborcyjny jest odpowiedni.

Powiedziałabym raczej - nie obrażaj dziesiątek a raczej setek tysięcy ludzi popierających i uczestniczących w marszu niepodległości. To nie Ty decydujesz co jest
  • Odpowiedz
To nie Ty decydujesz co jest a co nie jest Marszem Niepodległości..


@baca1992: Oczywiście, że nie. Z definicji faszyzm i niepodległość się jednak wykluczają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie nazywajmy strajkiem kobiet czegoś pod przywództwem skrajnej feministki


@baca1992: nie wiem czy zauważyłeś, ale od kiedy ona się wzięła za liderowanie to rzeczywiście przestało to być strajkiem kobiet, a stało strajkiem lgbtq lewackim ( ͡
  • Odpowiedz
@Ogau: Idź kiedyś na ten marsz, zobacz jaka jest atmosfera ile osób stamtąd ocenisz jako faszystów a ile jako normalnych ludzi gotowych bronić ojczyzny to pogadamy. To, że 1-3% z uczestników jest faszystami nie czyni z tego marszu faszystów. Pierwszy raz byłem na marszu jakoś w 2011 czy 2012 i odnosiłem wrażenie że to co pokazuje telewizja a to co się działo rzeczywiście to dwa różne wydarzenia.
  • Odpowiedz
Nie zrozumiałeś porównania - musisz cofnąć się do czasów szkolnych i języka polskiego. Nie porównałem reakcji zwierząt i ludzi na daną czynność tylko to sposób prowokacji i ludzi którzy prowokują.


@baca1992: nie zrozumiałeś co sam piszesz. Porownales swoich kolegów do zwierząt xD

Chodzi o to, że ludzie z flagą LGBT w okolicach marszu doskonale wiedzą jaką reakcję to wywoła i dokładnie tego
  • Odpowiedz
@RunAway268: Sram na tvn i na tych wszystkich malkontentów, którym dupy pękły, że marsz odbył się w spokoju. Jednak za to co się odwaliło rok temu, nie mam nic do tej akcji z fake mieszkaniem(xD).
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Jakby Ci to powiedzieć - no jednak nie. Poza tym nie znam nikogo kogo prowokuje flaga lgbt także tym bardziej nie wiem skąd przypuszczenie że to moi koledzy.
Z ciekawości jaki miałeś wynik z matury z języka polskiego? Są dwie opcje. Albo wszystko nadintepretujesz albo bardzo słabo interpretujesz słowo pisane.
  • Odpowiedz