Wpis z mikrobloga

tak mnie jeszcze chwyciło na przemyślenia, ze może być tak, że Loku i Mati zrobili DUO, które pozwala im razem istnieć w internecie, a jak będą działać osobno to nie osiągną tak dużo. W przypadku Loka jest to trochę oczywiste, bo on swoją własną osobą nie jest w stanie zaciekawić widza na dłużej, a wręcz po chwili robi się irytujący przez jego niską inteligencje (nie chcę go tutaj obrażać i uważam za stosowne takie stwierdzenie, ponieważ sam mówił o sobie np. "jestem głupi"). W przypadku Matiego jest tak, że ma mega dobre wyczucie co kiedy powiedzieć i cały czas stara się to robić, nawet jak jest ryzko, że będzie to "mocne" (lol, to tylko ukazuję jak bardzo trzeba być "bezpiecznym" żeby robić kariery z topką yt) i zebrał tym sporą ilość swoich fanów, ale najważniejszym fanem jest Loku. Mati przy obecności Loka doświadczał uczucia bycia inspiracją kogoś i wsparcia od strony "fana". Loku za każdym razem wybierał Matiego i podkreślał, że jest to jego najlepszy ziomek. Myślę, że wiedział, że Mati jest w tym od niego lepszy, śmieszniejszy i wcale mu to nie przeszkadzało. I wiecie co zrobił Mati? Postawił na widza. Na swojego pierwszego widza jakim był Loku. Przy pytaniu Bartek vs Loku wybrał Loka, pomimo, że jak robił zadania i nagrywał z Bartkiem to lepiej to wyglądało, było bardziej dopasowane. Mnie tym kupił, lubię jego szczerość i granie dla widza, a nie dla korporacji pod nazwą EKIPA HOLDING S.A.
#friz #genzie
  • 1