Wpis z mikrobloga

Oczywiście, mój poprzedni wpis spadł z rowerka, bo atakuję moderacje. Dlatego teraz jeszcze raz się spytam @a__s oraz @m__b, co ten wpis https://www.wykop.pl/wpis/61653023/gratulacje-kolejny-rekord-lecimy-dalej-%CF%83-%CA%96%CF%83-bia/ ma wspólnego z tagiem #f1 albo #glovo? Sami piszecie:

- trollowanie tagami rozumiane jako celowe dodawanie do treści wielu niezwiązanych z treścią tagów (użytkownik celowo publikuje treści z losowymi tagami)


Powiedzcie mi w takim przypadku, czy jest to czymś innym? Jeżeli wasi moderatorzy nie umieją czytać ze zrozumieniem, mogę zaoferować lekcje, które pozwolą waszym moderatorom wskoczyć na kolejny poziom rozumienia tekstu pisanego (chociaż pewnie nie będzie to łatwe).

I domyślam się, że walczę z wiatrakami, ale chyba ktoś w siedzibie elitarnego portalu zapomniał, kto tworzy ten portal i bez kogo ten portal nie może istnieć. Nie dosyć, że użytkownicy wyłapują content, który jest ewidentnym spamem to zamiast poprawić go szybko, aby podnieść poziom strony, wy twierdzicie, że jest ok. Ale jak mówimy, że moderacja jest upośledzona, albo broń Boże wstawimy zdjęcie sobowtóra polskiego kierowcy rajdowego to nagle hurr, durrr!

#moderacjacontent
mzuczek - Oczywiście, mój poprzedni wpis spadł z rowerka, bo atakuję moderacje. Dlate...

źródło: comment_1636631756Zyuxmi8QqYFGuyCmWFDKxY.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach