Wpis z mikrobloga

#rozowepaski maja dwie strategie reprodukcyjne:
1) bycie wyruchaną i zapłodnioną przez chada, który ma dobre geny, ale który z powodu tego, że ma branie nie będzie się z wiązał z jedną i do jednej ograniczał.
2) związanie się z beciakiem, który ma #!$%@? geny, ale odpowiedni charakter i zasoby, żeby wychowywać z nią znajdy po chadzie.
A teraz najlepsze:


#takaprawda #bekazrozowychpaskow #ewolucja #psychologiaewolucyjna #przegryw #blackpill
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie każda panna marzy o dzieciaku, sponsorze i zasiłku XD


@FuriousLady: chyba tylko w chwili gdy to piszesz i gdy wypowiadają słowa podobne do twoich, a w przyszłości zmieniają zdanie jak moja siostra, która #!$%@?ła tak samo, że ona nie chce, bo ona nie lubi dzieci itd. a później na głowie stawała, żeby zaciążyć, i teraz po 3 miesiącach od urodzenia, już by w drugiej ciąży chciała być. xD

  • Odpowiedz
@Jestembogaty oj jeśli Twoje zdanie jest kreowane wyłącznie w oparciu na relacji z siostrą to chyba wypada współczuć. Ale jeśli twierdzisz, że faceci dają się wrabiać w dzieci, po to żeby utrzymywać laskę i jej dzieciaka to pomyślmy, po kim właśnie pojechałeś XD A co ja tam wiem, bezdzietna, ze stałą pracą, która powinna mieć już w swoim wieku z trojkę ¯_(ツ)_/¯
Mistrzu prowadź nas wszystkie przez życie!
  • Odpowiedz
@FuriousLady: Taa, chyba że jej 30 wybije, to biologia przejmuje stery i dosłownie 95% różowych wcześniej deklarujących brak chęci posiadania smarkacza nagle zmienia zdanie i robi dosłownie wszystko, żeby przynajmniej jednego wyprodukować
  • Odpowiedz
@Miler111111 Niestety przyszło mi rozczarować Was niestety, bo nie żyjemy już panowie w XlX wieku, że celem każdego ludzkiego istnienia jest zrobienie sobie dzieciaka, choć mam nieodparte wrażenie, że o tak błahym szczególe nie powinnam nikomu przypominać. Chcąc być kulturalną i mówić za siebie: próg 30 lat nie obliguje każdej kobiety do chęci posiadania dziecka i na litość boską, przynajmniej brońcie swojego honoru przed takimi jak wyżej, a nie #!$%@? tylko
  • Odpowiedz
nie żyjemy już panowie w XlX wieku


@FuriousLady: za każdym z tego p0lkowego pie***olenia. tymczasem w rzeczywistości facet musi księżniczce zapewniać mieszkanie, dom, mieć dobrą pracę, samochód bo inaczej "co to za facet"
  • Odpowiedz
@1624294678: dlatego taką furorę robi patrzenie na wygląd faceta. Tak samo jest wśród gatunków u których nie ma obustronnej opieki rodzicielskiej, samice same wychowują potomstwo i w tych gatunkach wybierają samców na podstawie ich wyglądu (np. pawie, rajskie ptaki, kury i koguty).
  • Odpowiedz
@1624294678 #!$%@?...to składam zażalenie i wniosek o utrzymywanie do swojego, rzucam robotę bo wygląda na to, że moje dochody przewyższają jego zarobki, sprzedaję samochód i idę na zasiłek. A i czekaj, dzieciaka mi jeszcze brakuje, albo dwójki. No co? Tysiąc drogą nie chodzi w końcu... ( ͡º ͜ʖ͡º) Niech zgadnę, szwagier Ci siostrę utrzymuje?
  • Odpowiedz
@Megalord no i dziękuję za przynajmniej 3 wnoszące cokolwiek komentarze, zamiast obrony w postaci podawania feminizmu, kiedy wszelkie inne argumenty zawiodły. No i ponownie, dziękuję kolegom wyżej bo muszę iść po podwyżkę, bo ja sobie nie pozwolę, żeby moja wypłata była równa z wypłatą facetów, którzy robią na tym samym stanowisku XD Tyle spierolenia z samego rana, aż się łezka w oku kręci
  • Odpowiedz
@Jestembogaty na szczęście kolega Cię wyręczył i nie musisz już się męczyć myśleniem :) Ale Ty się tak z nim nie zgadzaj, bo znowu po sobie jedziesz przy okazji XD Reasumując, chcesz się bronić feminizmem i patrzeniem na wygląd faceta przez kobiety ? Albo masz cholerne kompleksy, albo jedyna relacji damsko-męska o jakiej masz pojęcie to związek Twojej siostry. Obydwu sytuacji współczuję, choć właściwie mam to w poważaniu, bo nie jestem
  • Odpowiedz
@Megalord jedyną marną obroną spermiarskiego ludu i osobą wspominającą o "wspaniałych" feministkach nie jestem tu ja. Także polecam wrzucić na luz, każdemu z Was powyżej i przestać spinać dupę o to, że ktokolwiek śmiał się z Wami w jakikolwiek sposób nie zgodzić. Albo się pozabijajcie w tym padole #!$%@?, jadąc po sobie w komentarzach i budując swoje ego. Całkiem zabawnie się to ogląda/czyta XD
  • Odpowiedz