Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Walczyć o 3 letni związek czy odpuścić , laską 6,5/10 mądra hyh
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@raszidq: i jeszcze się nazbierało jakiś głupot, Ala zdrada, straciła do mnie zaufanie i od pół roku lecę na szansach heh ale tak to super się dogadujemy
  • Odpowiedz
chodzić na terapię która zacząłem, ii nie palić zioła


@raszidq: xD

wez zapal bo #!$%@? hehe

teraz co bys nie zrobil to i tak juz zawsze beda pretensje i wypominanie, czystej karty nie bedzie nigdy chocbys nie wiadomo co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@brakloginuf: no totalnie tak, jest straszny kłopot ;;_; ale z drugiej strony naprawdę ja lubię , ale moja poprzednia miała przyjemniejsza cipkę i była smaczniejsza xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brakloginuf: no jest po #!$%@?, jeszcze pół roku temu akcja bo chciałem się dobrać do starej znajomej, ale się nie udało. I wielka wielką draka, i jak tu żyć, nawet tindera gold założyłem z wrażenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brakloginuf: z jednej strony ciężko, a z drugiej jeśli obu stronom naprawdę zależy to możn się udać, a było #!$%@? na tej giełdzie i kupić jej pierścionek ( wymarzyła sobie taki za 7k) i było by po problemie
  • Odpowiedz
a z drugiej jeśli obu stronom naprawdę zależy to możn się udać,


@raszidq: tak, ale wg to nie bedzie juz zwiazek z milosci wg mnie, tylko taki z racjonalizmu. Zepsutych uczuc sie nie naprawi juz, jak chocby zaufania
  • Odpowiedz