Wpis z mikrobloga

Czy istnieje jakaś oferta telefonii komórkowej, w której będę rozliczany od zużycia?
Nie chcę abonamentu, bo realnie nigdy nie wykorzystuję jego możliwości. Używam telefonu praktycznie tylko do dzwonienia i prawie w ogóle nie korzystam z internetu mobilnego (zużycie miesięczne max 500 MB).
Nie chcę też oferty na kartę, bo to trzeba pamiętać o doładowaniach i jak nie doładujesz, to cię wyrzuci w środku dłuższej rozmowy.
Szukam oferty, z której mogę korzystać kiedy chcę i jak chcę, a operator na koniec miesiąca po prostu wystawi mi fakturę od zużycia.

#abonament #telefony #plus #play #orange #tmobile #siecikomorkowe
  • 8
  • Odpowiedz
To se weź abonament najniższy, będziesz płacił za przekroczenie. Są takie chyba po 10-20zł. Mówię chyba bo wziałem do samochodu ale jako 3-ci numer, więc nie wiem czy można samo, zadzwoń na infolinie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@swagerstom: mam na kartę. Tam wykupiony automatycznie odnawialny pakiet a do tego comiesięcznych automatyczne doładowanie (cykliczne). Nigdy nic w trakcie nie rozłączyło. Rodzice mają same minuty wykupione bez internetu w plusie. Chyba 15 zł miesięcznie to kosztuje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@swagerstom W orange ale tak jak mówię, to jest dodatkowy numer bez minut, tylko z internetem. Za rozmowy i smsy płacę. Czyli w praktyce extra pakiet do normalnych numerów, a ten wsadziłem w samochód i jak z niego zadzwonie to mnie liczą za każdą minutę. Trzeba konsultanta zapytać czy da radę takie coś ogarnąć samo w sobie, ale trzeba go docisnąć bo będzie chciał pewnie sprzedać wyższy pakiet.
  • Odpowiedz
@swagerstom: Mozesz sobie kupic jakis numer voip i dzwonic przez aplikacje gdy masz dostep do internetu, bedziesz placil za wychodzace na stacjonarne kolo 7 groszy za minute, komorki 15 groszy za minute...

Co to bzdurne gadanie z karta, mozna kupic pakiety ktore same automatycznie sie doladowuja co miesiac, pytanie czy to twoje wydzwanianie jest warte swieczki czy sie okaze, ze za 9 zlotych w nju czy virgin z ograniczona iloscia
  • Odpowiedz
@swagerstom: Virgin Mobile i pakiety:

- mini3 za 3zł/msc - 30 sms, 30 minut i 300mb/msc
lub
- mini9 za 9zł/msc - 300 sms, 300 minut i 1gb/msc.

Pakiety odnawiają się automatycznie co miesiąc, wystarczy mieć tylko kasę na koncie, więc doładujesz za 100zł i masz spokój na wieeeele czasu.
  • Odpowiedz