Wpis z mikrobloga

Mocno średnia ta nowa #diuna, nie można powiedzieć, że katastfora, ale daleko jej do choćby 7/10. Oczywiście jako całość, bo np. wizualnie jest bardzo dobry, jak praktycznie wszystko dzisiaj.

Najbardziej mnie bolą postacie. Na Paula i Jessikę nie mogę patrzeć. Dobór aktorów, charakter tych postaci, zachowanie - totalnie rozmija się z tym, czego bym oczekiwał. Kynes można tylko przemilczeć. Oczekiwałbym też znacznie większego barona Harkonnena.

Próba gom jabbar - prawdopodobnie nie dało się zrobić jej gorzej.

Pierwsze spotkanie z czerwiem - mocno rozczarowujące. Scena z Paulem w tamtym momencie wręcz denna.

Gdyby nie to, że spodziewałem się o wiele gorszego bagna, to byłbym rozczarowany. Jestem w szoku, że to się może komuś "bardzo" podobać (chociaż to oczywiście nic złego, w końcu każdy ma swoj gust).
  • 3
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sasik520: No właśnie niesamowite są te gusta ludzkie, bo mi się Paul i jego stara bardzo podobali, a próbę uważam za fajnie zrobioną xD Generalnie krytyka filmów to raczej nie może być obiektywna poza samymi technikaliami, bo każdy ocenia takie rzeczy subiektywnie i nie ma do tego żadnej metodologii weryfikacji.
  • Odpowiedz
Próba gom jabbar - prawdopodobnie nie dało się zrobić jej gorzej


@sasik520: Uważasz, że u Lyncha było lepiej? Moim zdaniem jest stokroć lepiej niż u Lyncha. To czytanie myśli bohaterów to straszna kaszana. Do tego kiepskie aktorstwo w porównaniu z nową wersją.
  • Odpowiedz