Wpis z mikrobloga

Złożyłem skargę do UODO na @MiiMoveCarsharing, ponieważ nie mogłem uzyskać odpowiedzi w jaki sposób przetwarzanie mojego wizerunku, podpisu, miejsca i daty urodzenia ma być niezbędne w świadczeniu usługi #carsharing, a bez tego #miimove odmawia mi rejestracji*.


MiiMove zasłania się #rodo i regulaminem. Jedyna podstawa zadania tych danych: regulamin. Cel? Bo RODO!

Moze mam rację, może nie, poinformuję jak dostanę odpowiedź, jaka by nie była. Wołać nie umiem, więc nie wiem, może jak kogoś to interesuje niech śledzi #miimoverodo ?

Pozdrawiam panie z BOK @MiiMoveCarsharing, jedną która nie potrafiła wyjaśnić, choć próbowała oraz drugą, która jej zabrała słuchawkę i pyskatym, karyńsko-szlaufim tonem prowadziła dalszą rozmowę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ostulemijo - Złożyłem skargę do UODO na @MiiMoveCarsharing, ponieważ nie mogłem uzysk...

źródło: comment_1636567670toseqweVGFd3lgQLM4SuEu.jpg

Pobierz
  • 4
@milfhunter69: robię im awanturę o brak uzasadnienia żądania nadmiernych danych osobowych.
To, co piszesz to nie jest prawdą, do świadczenia nie muszą znać mojego podpisu ani wizerunku, z datą urodzenia w ogóle poleciałeś.
Zresztą oni mają tu konto, nawet się nie odnieśli, w pompie wszystko i tak wygląda obsługa klienta. To się zmieniło odkąd nie mają siedziby na Chwarznieńskiej, wtedy było świetnie.