Wpis z mikrobloga

Już 11.11 o 9:00 startuje największa wyprzedaż roku na Aliexpress! Koniecznie zajrzyj na specjalnie przygotowaną przez nas stronę promocyjną z najlepszymi kuponami i ofertami. Nie pozwól aby najlepsze kody rabatowe przeszły Ci koło nosa, sprawdź kod na naszej stronie, przygotuj koszyk zakupowy do płatności, gdy tylko wybije godzina rozpoczęcia kuponu potwierdź go i opłać zamówienie z dużym rabatem. Pamiętaj, że liczy się szybkość!
Będą Wasze ulubione kody na 50% rabatu ($25/$50)
Powodzenia!
[naszastrona]/alipromocje (klikalnego linku niestety nie możemy tu podać ze względu na moderację)

A po zakupach zapraszamy do śledzenia przesyłek na naszej stronie lub w apce []
#alipaczkapoleca #alipaczkanews #alipaczka #aliexpress #1111aliexpress #promocje #kodyrabatowe
  • 18
@AliPaczka: Znowu bez ofert czasowych? (,)

Co wyprzedaż siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać tę rywalizację. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było nakupić podczas tych wyprzedaży? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez botów. Że chińczyk jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny.

Przecież my, dzięki tym
@klotz: Twoje słowa poruszyły aliexpress tak bardzo, że dostałem przed chwilą informację, że oferty czasowe będą! Za chwilę pojawią się na stronie
@J-B-M: 25/50 na wszystko, wartość kuponu odnosi się do całego koszyka który jednorazowo zamawiasz a nie jednego przedmiotu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AliPaczka: no to macie plusik ode mnie, czajna podawali godzina 9 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ich tabelka bardziej czytelna jest więc się nią sugerowałem ( )