Wpis z mikrobloga

Na załączonym obrazku z 28.02 mój jakze trafny komentarz, btw z osobistym ath na plusikach, ale nie o tym teraz.

Komentarz nazbierał tyle plusów zapewne z racji pewnego efektu psychologicznego - zauważcie, że często zły moment na inwestycje to ten, kiedy osoby typu taksówkarz, babcia, fryzjer zaczynają gadać o tejże inwestycji.

Dzieje się tak ponieważ osoby te to z reguły ostatnie osoby z pewnego " łańcucha pokarmowego" tudzież piramidy, które dowiadują się jako ostatnie, są ostatnimi dawcami kapitału, dzięki czemu osoby w środku lub na początku tejże piramidy czy lancucha mogą wypłacić swój profit i spuścić w kiblu ludzi mniej obytych w danym rynku.

Jednakowoż, pragnę zauważyć że pomimo całego efektu babcia jednak mogła wyjść na tym dobrze. Wystarczyło że miała trochę cierpliwości, płytki risercz i zasady.

Cena tego dnia (28.02 ) oscylowała w granicach 45.000$ za jednego btc. Zatem miała i czas na akumulację portfela i czas na sprzedaż choćby i dziś i zarobić 50% na takim trejdzie. Czy to źle? W pół roku myślę że to dobry wynik, który bije benchmark każdego dużego indeksu.

Takie proste

Bitcoin - electronic decentralized peer to peer cash system
#bitcoin #kryptowaluty
#gielda
gosciu82 - Na załączonym obrazku z 28.02 mój jakze trafny komentarz, btw z osobistym ...

źródło: comment_1636495802LGUHarypcPAGpOJYPauHIv.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz