Wpis z mikrobloga

Strasznie wkurza teraz granie z klubem z Anglii i te pozwolenia o prace nawet dla zawodników z Unii... To jest wgl nierealne żeby piłkarz który ma grać w premier league z jakiejś Szwecji czy Norwegii, nie dostawał pozwolenia bo w sumie nie wiadomo dla czego. Jesteś przez to zmuszony do sciągania gwiazd

a jak chciałem 3 bramkarza po kosztach zakontraktować? o Panie... przecież tak nie ma w rzeczywistości, jakieś placki przychodzą z 4 ligi brazylijskiej w wieku 18 lat i dostają pozwolenie, jak np Martinelli z Arsenalu

chce ktoś się zrzucić na FMRTE albo ma 1 dostęp do odsprzedania??
#footballmanager #fm22
  • 8
@bazookabatman mnie? Mnie nie. Trzeba byc debilem by sie wkurzac na przepisy ktore obowiazuja wszystkich. Jeszcze spalone wylaczcie w edytorze, dodajcie sobie miloardy do budzetu i 10 zmian w meczu zeby latwiej wygrywac trofea.
@bocznica: @bazookabatman: tak wyzywaj od debili sam nie znając tematu, chodzi mi tylko ze to jest niezgodne z rzeczywistością żeby piłkarze tak trudno otrzymywali pozwolenie o prace
wspomniany Martinelli fakt przyszedł przed brexitem ale jest z Brazylii, nie wydaje mi się żeby Brazylia była kiedykolwiek w unii Europejskiej, chłop grał w 4 lidze i miał 0 występów w narodowych reprezentacjach, i cyk pozwolenie dostał

kolejny przypadek z Arsenalu to Salah