Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@itsokaytobegay: Zazdro. Miłej gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też się rozglądam za jakąś, ale wiele jest w fatalnym stanie, a pograł by człowiek w Phase Shift ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BardGT z rockbanda tylko jeden model jest warty uwagi. jak po kalbu to xplorer od gh tylko nie było żadnego w miare normalnej cenie a nie chciało mi się miesiąc szukać gitary.
150zl za taki stan to imo dobra cena

@Camel665 teraz gra się w clonehero sa wszystkie nuty z guitarhero, rockbanda, można dodawać tez swoje I mnóstwo innych opcji
@Just_Doesnt_Know: gh ma problem z "kostkowaniem" w dół, rockbandowy działa bez problemu. Oczywiście obie gitary swoje przeszły, ale bardziej trwały i wygodniejszy w graniu jest dla mnie rockbandowy

@itsokaytobegay ten czarno biały stratocaster. Jak byś szukał perki, to dobrze się zastanów którą wybrać. Gh ma 5 kolorów (3 bębny, 2 talerze). Rockband 4 kolory (4 bębny). Rockbandowa nie sprawdzi się przy gh, natomiast ta od gh będzie normalnie działać, ale kolorki
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BardGT: @itsokaytobegay: można grać na gitarach/basach 5- i 6-fretowych i na perkusji. Piosenki które miały schartowane klawisze (np. Bohemian Rhapsody z RB3) można grać na gitarach.
Wokalu nie ma, ale gra wyświetla tekst piosenki jeśli jest wklepany w charcie, więc #!$%@? kumpel może wykrzykiwać słowa Living on a Prayer.

Do gry całym zespołem na PC lepszy chyba będzie Rock Band 3 w emulatorze PS3, tylko jeszcze się nie bawiłem w