Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@lenythenub: oni dopiero zobaczą co się stanie gdyby jednak sforsowali granicę. Przecież wszystkie grupy kibolskie rzucą się żeby na nich polować. Gdyby pod niemiecką granicą założyli taki obóz, to po prostu przyjdzie dwustu chłopa z Lecha Poznań i im w-------i¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Gdyby pod niemiecką granicą założyli taki obóz, to po prostu przyjdzie dwustu chłopa z Lecha Poznań i im w-------i¯_(ツ)_/¯


@MojWlasciciel: Chyba śnisz. Kibole to by byli pierwsi do nielegalnego przewożenia imigrantów. Przecież to w większości przypadków zwykli bandyci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
oni dopiero zobaczą co się stanie gdyby jednak sforsowali granicę. Przecież wszystkie grupy kibolskie rzucą się żeby na nich polować.


@MojWlasciciel: xDDD

@panczekolady: No i polują, by ich przewozić dalej xD
  • Odpowiedz
@MojWlasciciel To już stare dzieje. Te grupy teraz kalkulują milion razy zanim cokolwiek zrobią. Zniknęła spontaniczność. Krzyki i napinka to jedyne co zostało. Cyganów nie potrafią pogonić bo po co sobie w papierach syf robić a na strzeżone obozy mają uderzać?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PatologiiZew: pożyjemy, zobaczymy( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tam jestem dziwnie spokojny o to że taka miedź legnica czy jakieś inne bksy Bielsko Biała będą chciały się wyszaleć, a nacjonalistów u nas akurat jest pod dostatkiem.
  • Odpowiedz
@MojWlasciciel: Siedziałem w tym środowisku. Tam chodzi o handel narkotykami i inny nielegalny biznes w tym przemyt ludzi. A meczyk to okazja żeby zwerbować nowych albo po prostu się n-----ć z-------m ze stacji benzynowej po drodze alkoholem (tzw. promocje). Tyle lat minęło a ktoś wciąż to idealizuje. xd
  • Odpowiedz