Wpis z mikrobloga

A wiecie, że Polska nawet oficjalnie nie zamknęła granicy z Białorusią? Przejścia graniczne operują normalnie, jak gdyby nigdy nic.

Żadnej faktycznej presji na Łukaszenkę. Ani dyplomatycznej, ani gospodarczej. Robi co robi bo de facto nie ponosi żadnych kosztów.

PiS uznał, że temat spadł im z nieba i zamierza go podtrzymać przy życiu jak długo się da. A naiwni chwytają narrację do walenia w opozycję.

#bialorus #polityka #bekazpisu #neuropa #4konserwy
czeskiNetoperek - A wiecie, że Polska nawet oficjalnie nie zamknęła granicy z Białoru...

źródło: comment_1636442194wEgVj2xNqBo0qBNmQsI3ky.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: Dla mnie to niepojęte, że wykopki obozowisko śniadych ludzi przy granicy, wyposażonych w kije i namioty, uznają za większe zagrożenie dla integralności kraju, niż organizację o charakterze mafijnym, która oplotła najważniejsze instytucje państwowe i drenuje to państwo od 6 lat.
Niby przewidywałem, ale dalej przecieram oczy.
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: To co robi Białoruś to jest jawne nawoływanie do konfliktu. Dziwne akcje żołnierzy Białoruskich, jawne zapędzanie imigrantów na teren Polski. No ale oczywiście prawica zrobi KLASK KLASK yaaaaaass PiS taka wspaniała rekacja, klask klask, a tymczasem PiS nie potrafi nawet tak podstawowej rzeczy zrobić jak zamknąć granice xD
  • Odpowiedz
PiS uznał, że temat spadł im z nieba i zamierza go podtrzymać przy życiu jak długo się da.


@czeskiNetoperek: Permanentny konflikt jest wpisany w te rządy

Niemcy, sądy, opozycja, media, aborcja, Turów, Unia Europejska, LGBT, w pół minuty jestem w stanie wypisać tyle a to tylko konflikty z ostatnich kilku miesięcy! Bez przerwy gdzieś jest jakiś wróg

Tam nikomu nie zależy na rozwiązaniu konfliktu tylko grzaniu tematu tyle ile się
  • Odpowiedz
@galicjanin:

Zachód by ich za to zaj**ał przez Terespol idą tiry i pociągi z towarami na Rosję, poza tym ze wschodu jadą pociągi z rosyjskim węglem i pociągi z chińskimi kontenerami.


Co by zrobili? Wyrazili zaniepokojenie? A jak by wujciowi Putnowi handel stanął to by szybko baćke do porządku przywołał. Tylko do tego trzeba polityków z jajami ¯\_(ツ)_/¯

A jak by zachód coś jojczył (mało prawdopodobne) zawsze można owych imigrantów im
  • Odpowiedz
Niby przewidywałem, ale dalej przecieram oczy.

@Rapidos: ale, że co? Że jesteś tak ograniczony, że nie potrafisz pojąć, że można nienawidzić pisu, uważając go za najgorsze, co przytrafiło się Polsce po wojnie, a jednocześnie uważać kryzys migracyjny za problem, a nielegalnych migrantów za niebezpieczeństwo?

Jak to jest żyć w czarno-białym świecie? Jak sobie radzisz z prowadzeniem samochodu? XD
  • Odpowiedz
@Rapidos: bo ja akurat gardzę pisowską miernotą jak psim gównem i nie cieszy mnie fakt, że taki konflikt przypadł akurat na czasy ich nieudolnego władania (w sumie jak każda inna sprawa xd), ale to nie oznacza, że mam ich #!$%@?ć za same próby robienia czegokolwiek xD

Tak samo, to że mamy #!$%@? i żyjemy w predyktaturze nie jest powodem do tego, aby godzić się na jeszcze mocniejsze destabilizowanie kraju.
#!$%@? WPUŚĆCIE
  • Odpowiedz
nie cieszy mnie fakt, że taki konflikt przypadł akurat na czasy ich nieudolnego władania


@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi: Zabawne, że zarzucasz mi dychotomię myślenia, a sam kwalifikujesz mnie do nieokreślonego grona osób, które chciałyby wpuszczać wszystkich jak leci xD
Nie krytykuję pilnowania granic typie. Krytykuję proporcje w jakich uwagę poświęca się tutaj obydwu kwestiom i przy odrobinie wysiłku powinieneś wyłuskać to z mojej poprzedniej wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@Rapidos:Retoryka strachu to główne pisowskie narzedzie wladzy, dla kucy tak wazna jest goapodarka, że w ciągu 3 dnich dodali 10 znalezisk z plomieniem o kurdej szatan xD
  • Odpowiedz