Wpis z mikrobloga

Czy kupno potocznie zwanego kwiatka na drugie takie oficjalne spotkanie z dziewczyną to dobry pomysł? Ja mam pecha co do wręczania kwiatków i mam dylemat. A zapunktować byloby warto xD
  • 22
  • Odpowiedz
@Wookash071: no nw w sumie ile macie lat, czy znaliscie sie wczesniej, ale ja bym nie chciala dostac kwiatka na 2 spotkaniu, bo to by bylo dosc zobowiazujave jak na tak krótką znajomosc no ale malo szczegółów w sumoe znam
  • Odpowiedz
@Bananada: Znamy sie rok juz. Ona ma 21, ja prawie 26. A z tego co wiem to duzo opowiadała o mnie swoim rodzicom, którzy z bliżej nieokreślonego powodu nazywają mnie zięciem. A jej to jak widać nie przeszkadza. Więc myślałem że będzie spoko
@brakloginuf: XD
  • Odpowiedz
@brakloginuf: Drugi raz OFICJALNIE. Wiem, ze słownik wykopków ogranicza sie do pisania z dupami i nie spotykania z nimi. Ale skoro znam się z nią od roku, a spotkamy sie na poważniej drugi raz dopiero to pomysłem, że to będzie miły gest. Zwłaszcza, że nie jest karyną tylko ogarnięta dziewczyną xD Spotkanie sie drugi raz oficjalnie nie równa sie spotkaniu drugi raz na zywo. Ale no zapomniałem, że pytam na wypoku.
  • Odpowiedz
@Wookash071: byku, co kminisz tyle nad tym, masz ochotę kupić jej kwiatka, kupuj, nie ma co się ani zastanawiać ani słuchać porad ludzi co pewnie nie mieli dziewczyn albo followują 12 tagów o bluepillach i innych shitach.
  • Odpowiedz
ja #!$%@? xD jak kupisz dziewczynie róże za 7 złotych to na pewno będzie jej miło i się ucieszy co to w ogóle za pytanie oczywiście że można bo to jest głupia pierdoła która punktuje u samic
  • Odpowiedz
@howtowisnia: No ta. To ze i tak w koszu kiedyś wyląduje to wiadomo. A mysle, że to bedzie fajne. Bo sie wyjątkowo nie karyna trafiła.
@KwasnyDaniel: Niby tak. Ale juz parę razy miałem okazję wręczyć kwiatki jakimś różowym i często działało to zupełnie inaczej niż się spodziewałem¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz