Wpis z mikrobloga

@XNiemcu: ? klikasz, pobierasz, grasz
pobiera się nieco wolno bo jakieś 300mbit a gry mają sejwy zaszyfrowane i nie da się ich modować. Ale masz za małą cenę sporo dobrych gier.
  • Odpowiedz
@XNiemcu: korzystam z doskoku jak sie trafi promka, nie miałem żadnego problemu odkąd istnieje oficjalna apka xboxa. Wcześniej ogarniając gamepass przez microsoft store to była udręka i pełno zwiech, błędów i innych głupot które denerwowały
  • Odpowiedz
@XNiemcu Korzystałem z półtorej roku, teraz po półrocznej przerwie odnowiłem bo Forza 5 wychodzi. Generalnie byłem zadowolony, ograłem gierki, na których mi zależało, a i parę nowych poznałem. A co do złośliwości- no w pewnym sensie tak, początkowo miały być 3 miechy, ale za każdym razem jak już miałem anulować to dodawali coś co mnie interesuje xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarubot: @keton22: Nie wiem co jest u mnie grane ale tyle razy ile mi wpier*oliło grę bez żadnego info to już nie zlicze. Gearsy 5 są w aplikacji, za chwilę ich nie ma, nie da się odpalić bo ikonka nie reaguje, w menadżerze zajmują śmieszną ilość miejsca a na dysku jednak pełną wartość... Do niedawna miałem Forze 4 która działała normalnie, dossałem jeszcze 5 żeby móc zagrać na premierę, później
  • Odpowiedz
@XNiemcu: pewnie będziesz krzyczał że nie ale przemyśl sobie że programy i gry same z siebie się nie zamykają, za duży hajs do stracenia i są testerzy zaangażowani żeby tak nie było. Zwykle jeżeli programy padają jak muchy masz problem ze sprzętem. Poszukaj a na 99% coś znajdziesz.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@keton22 Brałem też taką ewentualność pod uwagę, ale ze Steamem, dawnym Originem, Bnetem itd nie miałem i do tej pory nie mam najmniejszych problemów, nigdy mi nic nie zniknęło, uciekło itd więc wątpliwe jest dla mnie to by problem był właśnie po mojej stronie.
  • Odpowiedz