Wpis z mikrobloga

a wychodki tak płakały jak nie chcieli t*n przedłużyć koncesji ¯_(ツ)_/¯


@Czlowiek_Ludzki: i nadal miały całkowitą rację. Ograniczanie praw do działania niewygodnych rządowi stacji to, przypominam, nadal totalitaryzm, niezależnie od światopoglądu jaki te stacje prezentują. Tym bardziej, że nadal działa w tym kraju coś takiego jak TVP, i to za pieniądze wszystkich.

teraz wiem że byłem w błędzie


@Sephirionn: naprawdę? Kilka miesięcy temu miałeś TVN za całkowicie obiektywną, nieobciążoną politycznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wap30:

i nadal miały całkowitą rację.


No no, jak #!$%@? xD

Ograniczanie praw do działania niewygodnych rządowi stacji to, przypominam, nadal totalitaryzm, niezależnie od światopoglądu jaki te stacje prezentują.


Obie stacje notorycznie kłamią i manipulują. Tego już nie zauważyłeś? Była szansa pozbyć się jednego raka, ale po co?

Tym bardziej, że nadal działa w tym kraju coś takiego jak TVP, i to za pieniądze wszystkich.


Na ich temat mam takie same
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wap30:

bo zostaje rak kilkukrotnie gorszy, i to finansowany mimowolnie za pieniądze twoje i moje.


Masz do wyboru wyciąć raka który ogłupia widownię jednej strony i mieć tylko jednego raka, lub mieć dwa raki, z czego drugi robi to samo ale nie z publicznych pieniędzy. Matematykę zostawiam tobie.

No to jesteś ślepy, bo to bardzo daleko do tego samego kalibru, i jak wyżej, za publiczne pieniądze.


Jest gorszy jedynie dlatego że
oni cały czas forsują linię propagandową o biednych uchodźcach z #bialorus chcących dostać azyl w #polska i złej straży granicznej która robi im kuku.


@albercik90: #!$%@? prawda, pokazują jakichś dzikusów niszczących płot łopatami i mówią, że chcą nielegalnie przekroczyć granicę.
Ogląda właśnie TVN24 i oni cały czas forsują linię propagandową o biednych uchodźcach z #bialorus chcących dostać azyl w #polska i złej straży granicznej która robi im kuku.


@albercik90: to raczej ty chyba próbujesz przepchnąć teze ze tvn ciągle jakąs linie propagandową próbuje przeforsować xDD
złej straży granicznej która robi im kuku.


@albercik90: straż graniczna sama sobie robi kuku, bo za te pushbacki będą odpowiadać. Złamanie prawa to złamanie prawa, a „tylko wykonywałem rozkazy” nie działa od 1945.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czlowiek_Ludzki: bo jak wiadomo, jak ktoś mówi coś z czym się nie zgadzam to należy mu zabronić mówić. Jako lewak zawsze będę bronił prawa do plecenia farmazonów przez prawicę, szkoda że nie mogę liczyć na wzajemność ( ͡° ʖ̯ ͡°)
a wychodki tak płakały jak nie chcieli t*n przedłużyć koncesji ¯_(ツ)_/¯


@Czlowiek_Ludzki: bo lepiej mieć do wyboru informacje z kilku stron, niż tylko z jednej. To to mógłbyś się w ogóle nie dowiedzieć, że coś się na granicy dzieje.
bo jak wiadomo, jak ktoś mówi coś z czym się nie zgadzam to należy mu zabronić mówić.


@Alakecz: nic takiego nie powiedziałem. Jeżeli ktoś jawnie oszukuje i manipuluje to powinno się na to przyzwalać? Nie sądzę.

Jako lewak zawsze będę bronił prawa do plecenia farmazonów przez prawicę


Nie jestem ani po prawej, ani tym bardziej po lewej.

bo lepiej mieć do wyboru informacje z kilku stron, niż tylko z jednej.


Rozumiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czlowiek_Ludzki: no nieprzedłużanie koncesji miało w sposób oczywisty zamknąć usta TVNowi. Nie wiem czy manipulacja jest mówienie, że w lesie są dzieci. No są widać po filmikach, że jest ich całkiem dużo, a nie jak prawica mówiła kiedyś, że nie ma ich wcale.

Wiadomo ktoś powie, że oni nielegalnie szturmują granicę, ale to jest opinia a nie fakt. Faktem jest że szturmują granicę i to tvn pokazuje. Jeżeli są zmuszeni przez