Wpis z mikrobloga

@Opportunist: No ale mówił że Janka na pewno nie wyrzuci że lepszy kontakt z nim złapał że albo Przemek albo Mati No ale Nana Przemka nie wyrzuci i też mi się wydaje że nowy ostatecznie pisał Mati na tej kartce w ostatnim ujęciu No i Mateusza nie ma na tych napisach... za dużo zbiegów okoliczności. Jeśli on nie odpadnie to będzie jakiś cud.
@myszaa91: Chyba że naprawdę się produkcja machnęła i niepotrzebnie pokazali że Miłosz wróci w następnym odcinku w sensie na pograniczu odcinku tego i następnego i zamiast właśnie Mateusza napisali Miłosza Który ma wrócić Oby to było tak.....
@myszaa91: tak w sumie myślę że troche za dużo znaków by było też na to że Mateusz odpada Może to jest celowa zagrywka sama nie wiem.Chociaż kiedyś pokazali zwiastun, że Nana będzie wybierała na rajskim rozdaniu między dwoma panami i ich też pokazali, niby to było oczywiste że ona zostanie i ona będzie wybierała pomiędzy Michałem a Łukaszem No ale pokazali taki oczywisty moment.. sama nie wiem. Nie chciałabym żeby Mateusz