Wpis z mikrobloga

ja wcale nie mam zadnej kategori bo sie nie wstawilem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeden mój kolega się nie wstawił to wojsko po niego przyjechało


Na komisji można się "stawić", a nie "wstawić". Wstawić można się za kimś w jakiejś sprawie, ewentualnie być wstawionym po alkoholu.

@ChwilowaZielonka:
@Byku555:
@zmasowanyatak: No właśnie nie. Kategorie E możesz dostać np jak masz płaskoskopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Akurat wiem co mówię, bo mi dali Kategorie E tylko dlatego, że mam łokieć po operacji przez co nie mogę jej w 100% wyprostować (Wyprostuje tak na 95% tego co ty) Co mi w żadnym wypadku w niczym nigdzie nie przeszkadzało całe życie, ani w bójkach, strzelaniu z broni, sporcie itp
@NorthWarrior: to dziwne bo powinieneś mieć D. Ja mam astmę i alergie i właśnie moja kategoria to D. To co pisałem odnośnie kategorii to tak to właśnie wygląda. D to niezdolność w czasie pokoju a E to trwała niezdolność czyli krótko mówiąc inwalidztwo.


@zmasowanyatak: Witamy w Polsce ¯_(ツ)_/¯ W żadnym wypadku nie jestem inwalidą, no ale nie protestowałem bo akurat byłem przedostatnim rocznikiem co musiałby odbębnić 8 mcy woja to
@NorthWarrior: rocznik 88? ;) ja byłem jako ostatni rocznik przed wycofaniem obowiązkowej służby, 89 here. Ja ogólnie pochodzę z wojskowej rodziny, ojciec w lotnictwie, siostra w saperach, druga siostra bez munduru ale w wojskowej agencji mieszkaniowej więc można by rzec, że ja się w środowisku wojskowym wychowałem dlatego też było mi obojętne czy pójdę do wojska czy nie. Nawet trochę chciałem ale zerknęli w dokumentację medyczną i powiedzieli, że zasłużyłem na