Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy warto zamienić Xboxa ONE X na Series S? Główna konsole mam PS5, a na Xboxie gram tylko w Forze, ale jak widzę te 30fps to zbiera mi się na wymioty.

Chyba że lepiej poczekać na cloud gaming z poziomu konsoli?

I na ile mogę wycenić One X z jednym padem bez pudła, chyba z 3 lata będzie miał, ale był czyszczony.

#xbox #xboxone
  • 12
@grundzio12: początek generacji i wydatek na lata. Jak zaczną wychodzić w przyszłości większe tytuły jak Starfield czy Fable, które na Series S będą chodziły w porywach w Full HD to będziesz żałował
@grundzio12: Obawiam się, że długofalowo Series S stanie się konsolą 1080p / 30 fps. Teraz gry dostają 60 bo to są ciągle porty ze starej generacji więc Series S wyrabia bez problemu. Cloud gaming też nic nie da jeśli zależy ci na klatkach i responsywności.

Więc odpowiadając - warto zainwestować w SX, ale w sumie na rok-dwa i dla Forzy możesz kupić SS.
Chyba że lepiej poczekać na cloud gaming z poziomu konsoli?


@grundzio12: Trzeba poczekac az odpala serwerownie w Polsce albo chociaz w Niemczech, niedawno dodali drugi serwer w europie, to moze cos ruszy jeszcze do konca roku. Obecnie najblizej jest serwer w Holandii, jak testowalem ostatnio to niektore gry jak psychonauts 2 i medium, dzialaly zaskakuja dobrze, ale juz doom eternal i ori byly niegrywalne. Ja osobiscie nie planuje wymieniac one x
W neonet jeśli przyniesiesz one x dostaniesz series s za dopłata 445 zł. Ważne żeby był pad, kabel zasilający a konsola czytała płyty. Reszta ich nie interesuje